упорито безсъние

  • 3 244
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Предложете ми някакъв препарат против упорито безсъние!

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Предложете ми някакъв препарат против упорито безсъние!

 - Не е толкова просто.... нали не искаш просто някое "най-модерно" приспивателно, а наистина да решиш проблема си!

# 2
  • Мнения: 230
Чай от хмелови шишарки. Пие се както е указано на опаковката. На мен мо действа чудесно.

# 3
  • Мнения: 620
Аз мога да ти препоръчам спокойствие  newsm78
иначе мелатонин действа добре

# 4
  • Мнения: 4 414
препарат не мога да предложа. не съм фен на препаратите по принцип, а на тия за сън още по-малко!
мога да предложа йога, техники за релаксация, психотренинг, топло мляко с мед и други успокояващи питиета преди сън. но не алкохол!

# 5
  • Мнения: 753
валериан, пии чайове - лайка, липа, спокойствие, любимите ти занимания поне за няколко часа

# 6
Йога, в т.ч. коремно дишане, чай от маточина (но не повече от 10-12 дни, след което се прави почивка), ароматерапия (маслото от бяла ела и повечето иглолистни прави чудеса за нервната система), някоя от безбройните техники за релаксация и медитация, никакъв алкохол и ТВ преди лягане ... има още много, но това е основното...  Peace
Аз реших проблема с моето безсъние с нормализиране на енергоинформационното си поле ... бавен процес, но поне спя вече. След 6 години непълноценен сън (след като родих дъщеря си). Бог да благослови хората, които работят в тази насока и да им дава сили за още дълги години работа в тази област.   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт