~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 7 ~

  • 14 009
  • 405
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685
~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 7 ~

Добре дошли, Лунни красавици! ! ! 



Лунна диета 28.08.07 г.

Начало :  13:35 ч. / 28.08.07 г. /
Край : 13:35 ч. / 29.08.07 г. /




Пълнолуние

Пълнолунието продължава два дни преди и два дни след точната фаза. Луната е осветена изцяло от слънчевите лъчи. Светлината е надделяла над тъмнината, активността над пасивността. Земята се намира между Луната и Слънцето, като при това Луната е максимално отдалечена от Слънцето. Това прави Лунния принцип изключително активен и всички области, които са под негово влияние се насищат енергия и се активизират. Емоциите са в своя максимум, подсъзнанието също се възбужда (безсъние, лунатизъм, ярки сънища, бълнуване), повишава се сексуалността, отприщва се въображението и полета на фантазията, пробуждат се страховете. Затова за хората с нестабилна психика и емоции този период е неблагоприятен. Всички физиологични процеси, протичащи в организма се намират в своя максимум. Трябва да се избягват операциите, защото ще бъдат съпроводени с обилно кървене. В природата тази фаза съответства на разгара на лятото. След пълнолунието Луната започва да намалява, т.е сменя посоката на развитие, което се наблюдава и с всички подвластни на нея процеси. Тялото започва да се чисти и да изхвърля ненужните вещества. Периодът е отличен за започване на диети, почистване на къщата, отказване от вредни навици, засаждане на кореноплодни растения.



Зад прозореца тайно наднича,
във очакване, пълна луна.
Ти си моето лунно момиче.
Тази нощ ще е само една.

Преоткриваме себе си мълком,
с всяка ласка, родена в нощта.
А луната ни гледа отвънка,
жадна все да лови чудеса.

Пак си казваме думи банални,
без да търсим истина в тях,
а пък те се превръщат във птици
и кълват от душите ни смях.

Утре пак ще изглеждаме чужди.
Може би, тази нощ е мечта.
Може би, ние с тебе сме луди
или луда е само нощта.




Нека това бъде нашата малка тайна!

Момичета не забравяйте :

Физическата красота не е най-важното ! ! !


# 1
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, тоя път видях навреме.
Ще я изкарам.
Когато отслабнах доста килца, мисля, че единствената ми диета беше тази.Неусетно стана някак си.

# 2
  • Мнения: 1 975
И аз запис, ще се пробвам на 3 дни, пък ако на издържа и два става  Rolling Eyes  bouquet

# 3
  • Мнения: 685
Много се радвам да ви видя момичета  Heart Eyes
Аз от 2-3 месеца нещо съм в застой /  хапвам си здраво де  Laughing / и мисля това  да е началото на следващия етап на моето отслабване пък и качих 2-3 кг  Mr. Green
Заедно сме по-силни  Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 6 958
Включвам се и аз и започвам от утре  Peace

Много се радвам да ви видя момичета  Heart Eyes
Аз от 2-3 месеца нещо съм в застой /  хапвам си здраво де  Laughing / и мисля това  да е началото на следващия етап на моето отслабване пък и качих 2-3 кг  Mr. Green
Заедно сме по-силни  Hug  bouquet


И на мен ми е драго да те видя  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 092
и аз съм с вас  bouquet.Плътно 3 дни Peace

# 6
  • Мнения: 621
И аз съм с вас - 3 дни  Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 1 368
Хайде и аз съм на хорото.
Незнам как стана, но дънките пак ми отесняха. Срам! Embarassed
Ще следя темата отблизо! Hug

# 8
  • Мнения: 3 376
3 дни,ама от кога? newsm78
Не е ли само 24 часа?
Моля да ми обясните... Sunglasses

# 9
  • Мнения: 1 092
започваш утре в 13.35 /понеделник/,вторник е фазата на луната - т.е. продължаваш да лунуваш,в сряда също и ако си оживяла от глад в четвъртък можеш да си хапнеш плодче newsm10

# 10
  • Мнения: 2 211
Последният път бях -2 кг, затова от утре и аз съм с вас, пък дано постигна пак такъв резултат. Пожелавам на всички лунатички да устискат и да не се поддават на изкушения!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 634
И аз се включвам, но на вода и чай само един ден. Другите два на лека храна.
Успех на всички, които почват от утре.

# 12
  • Мнения: 2 159
и аз ще започна от утре, но тези 3 дни само на вода ли Rolling Eyes няма да мога да издържа Blush

# 13
  • Мнения: 6 958
Хубаво е ден преди и ден след самата лунна фаза да сме на плодове или лека храна, за да може ефекта да е пълен, а това дали ще сте само на вода или не си зависи изцяло от вас  Peace

# 14
  • Мнения: 2 159
Миранди ясно, ще се пробвам
аз преди съм правила лунна за 24 часа, но бяхме основно на кърма с беба и не ми се отрази добре
сега кърменето е по-скоро навик и е време мама да помисли за себе си Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт