д-р Ферфериева класически хомеопат

  • 11 005
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
До мамите коите са ползвали,нейните услуги.Доволни ли сте?Дали лекува успешно АД

# 1
  • Мнения: 46
казват 4е е най добрата в Бургас ,ама от моя приятелка 4ух 4е не доволна и взима много скъпо,по добре при Вълков ние също лекуваме АД на бебето ми при него и той е класи4ески хомеопат

# 2
  • Мнения: 341
А ефект,има ли че вече незман кой път да хвана.

# 3
  • Мнения: 46
ами да ти кажа малкия от март месец е с АД станаха много големи гадни плаки с гной и ужас беше няма сън неспокоен по цели нощи сме се успокоявали на ръце ужасна картинка той беше тогава на  5 месеца и даваше му постоянно някакви хомеоп лек ходешме мн 4есто през ден всеки ден разли4но и незнам дали от тях или сега защото е лято сега няма нищо СЛАВА БОГУ ама хомеоп казва 4е не е излекуван ле4ението ще трае години аз ли4но вярвам и се моля никога пак да не му излязат тези гадости,ама незнам вие до каква степен сте зле как е сега от морската вода и слънцето не се ли повлия положително?незнам пиши и ме питай каквото се сетиш,да доволни сме и не е скъперник като Ферфериева
.

# 4
  • Мнения: 201
А ефект,има ли че вече незман кой път да хвана.

Ефект има, но трябва търпение и доверие към човека, който ви лекува!  Peace
На моята малката дъщеря бузките са й вече почти гладки, по ръчичките няма обриви. Все още се изчиства организма й, след прием на лекарство обривите й се усилват за няколко дена. Имам нужното търпение и чакам! Виждам, че има резултат! Освен това боледува по-рядко и за няколко дни се оправя без антибиотици, само с хомеопатични лекарства. Всичко това благодарение на ХОМЕОПАТИЯТА и човека, който ни лекува - д-р ВЪЛКОВ! 

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 10:32 от petia_5a

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 225
Не сме лекували АД, но сме много доволни от д-р Ферфериева.Не взема чак токлкова скъпо-само първия преглед е 50 лв.Следващите са по 15,освен това приготвя и дава лекарството в кабинета.Успех!

# 6
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
и ние сме мн доволни от нея.даже сега ще водя бебето при нея заради коликите.

# 7
  • Мнения: 5 713
Какво значи да е скъперник д-р Ферфериева, хич не го разбрах?
Иначе и тук ще помоля:

Някой има ли мейла на д-р Ферфериева? Спуках се да търся визитната й картичка, някъде съм я  забутала. А ми трябва спешно, трябва да й пиша.
Благодаря

# 8
Соня Ферфелиева не пожела да ме приеме.
Преди 7 години аз ходих за първи път лекувайки артериална хипертония.
Тогава тя въобще не можа да налучка конституционалното лекарство и така резултатът беше нулев.
Сега след 7 години вече натрупан стаж се надявах да успеем да постигнем успех, но тя заяви че веднъж в живота си щом като не е постигнала успешна терапия при даден пациент, то няма съвместимост между нея и пациента и поради тази причина тя пожизнено не иска да се занимава с мен.
Или аз не съм за нея или това заболяване не се поддава на хомеотерпия, особено при настъпили вече органични изменения.

# 9
  • Мнения: 11
някой може ли да ми даде координати на д-р вълков

# 10
  • Мнения: 46
да взимала скъпо 50 лв и после по 20 лв нещо такова и питала някакви пълни глупости моята приятелка изобщо не е доволна от нея,ама то навсякъде има доволни и не

# 11
  • Мнения: 46
Валентин Вълков класи4ески хомеопат Славеиков 65 блок от другата страна на входовете от към Била се пада , на секретараката 0888302023 записват се 4асаве ама може да отидеш и да 4акаш без 4ас

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 09:32 от GRMB

# 12
  • Мнения: 38
Соня Ферфелиева не пожела да ме приеме.
Преди 7 години аз ходих за първи път лекувайки артериална хипертония.
Тогава тя въобще не можа да налучка конституционалното лекарство и така резултатът беше нулев.
Сега след 7 години вече натрупан стаж се надявах да успеем да постигнем успех, но тя заяви че веднъж в живота си щом като не е постигнала успешна терапия при даден пациент, то няма съвместимост между нея и пациента и поради тази причина тя пожизнено не иска да се занимава с мен.
Или аз не съм за нея или това заболяване не се поддава на хомеотерпия, особено при настъпили вече органични изменения.

Значи е постъпила съвсем коректно. Не те залъгва, просто казва че не си за нея. Какво те притеснява.

# 13
  • Мнения: 201
Соня Ферфелиева не пожела да ме приеме.
Преди 7 години аз ходих за първи път лекувайки артериална хипертония.
Тогава тя въобще не можа да налучка конституционалното лекарство и така резултатът беше нулев.
Сега след 7 години вече натрупан стаж се надявах да успеем да постигнем успех, но тя заяви че веднъж в живота си щом като не е постигнала успешна терапия при даден пациент, то няма съвместимост между нея и пациента и поради тази причина тя пожизнено не иска да се занимава с мен.
Или аз не съм за нея или това заболяване не се поддава на хомеотерпия, особено при настъпили вече органични изменения.

Значи е постъпила съвсем коректно. Не те залъгва, просто казва че не си за нея. Какво те притеснява.

Peace

# 14
  • Мнения: 5 713
И аз нищо не разбрах от нападките, неоснователни са.

Общи условия

Активация на акаунт