От къде столче за кола в Бургас?!?

  • 1 394
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 485
Привет на бургаските мами!
Много спешно търся столче за кола до 36кг,но нямам време, а и не съм в града,от къде да намеря такова???
Благодаря на всички!  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 457
поръчай си по нета Peace

# 2
  • Мнения: 100
Не ти препоръчвам да поръчваш от нета няма защита на данните. По добре отидина ул. Македония м-н на Тама работи и в неделя и провери там дали и ма или в м-н Синди срещу Механото до Военната болница. В неделя работи до 17,00 часа.

# 3
  • Мнения: 1 298
fior аз купих от Пикадили,но има и в Бамболино/пицария Зорница/,Слънчо в центъра,Делфин,Полием по Богориди,Синди срещу Механото,ТОболино до Краснодар.Зависи къде живееш  Wink  И каква марка столче търсиш  Wink

# 4
  • Мнения: 1 485
fior аз купих от Пикадили,но има и в Бамболино/пицария Зорница/,Слънчо в центъра,Делфин,Полием по Богориди,Синди срещу Механото,ТОболино до Краснодар.Зависи къде живееш  Wink  И каква марка столче търсиш  Wink
Ренито,незнам точно какво да бъде,защото моето дете е на 4г,но е по високо и по едро.И за мен е важно да преценя на място кое ще бъде по широко,защото от всичко което съм прегледала в нета,не си го представям на живо.Точно и по тази причина не бих си го поръчала ей така.
За сега се колебая между Конкорд и Максито.
А ти какво имаш?

# 5
  • Мнения: 1 298
Моето е от 1 група 9-18кг.
Ти можеш да вземеш и само седалка http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_126&products_id=1700 Захваща се с коланите на колата,както и столчетата от 2 група.
Но ти си реши  Peace

# 6
В м-н Йори също имат,само че там се предлага само MAXI COSI.Моделът е RODI или RODI XR.Вторият има и положения на гърба.Магазинът е на ул.Оборище 95

Общи условия

Активация на акаунт