Pippi Lоngstrump

  • 2 925
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 801
Я сега да ви видя, знаете ли всичките имена на Пипи Дългото Чорапче. И моля, без сверки в гугъл.

# 1
  • Мнения: 27 524
Пипилота Виктуалина Транспаранта Ментолка Ефраимова Дългото чорапче. Това е по моите спомени  Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Превариха ме!

# 3
  • Мнения: 6 992
Пипилота Виктуалия Трансперанта Ментолка Ефраимова Дългия Чорап...На други езици не знам, на френски е Фифи Shocked Laughing

# 4
  • Мнения: 238

и мен.
им6е нещо и  Дъщеря на....   

# 5
  • Мнения: 801
Фифи добре звучи за Пипи, обаче не ща и да си помислям как ще стане превода на останалите имена, ахахахаха

# 6
  • Мнения: 801
а сещате ли се на колко е години? Wink

# 7
  • Мнения: 6 992
Не знам. Опитвах се да обясня на тоя французин за Пипи, той не се сети по името, после казах едно силно момиче с бял кон и маймуна и той сгря и вика " Aaaa, Фифи!"  Mr. Green
на 9 години е

# 8
  • Мнения: 801


пуснах темата щот` изперколясах....тук в Плевен започна да вали,аз на тъгъдък с количката взех пътя от Кайлъка (това е един огромен парк в края/или началото на града) до вкъщи.....мъжо е на работа, детето постоянно върви след мен и изведнъж в главата ми всичките имена на Пипи - сигнал от космоса  Joy
май трябва да си сипна нещо.....

# 9
  • Мнения: 6 992
Това ми е любимата книга, със сигурност съм я чела поне едно 40 пъти...Като ми е скучно и хващам нея да си препрочитам Laughing Беше втората книга след Лукчо, която прочетох съвсем сама.

# 10
  • Мнения: 766
Знам ги, знам.
Редовно пея на дъщеря си песничката за Пипи, пък там се изреждат всички.

Кой със Аника и Томи прави карнавал?
Кой надвива бързешкоми негърския крал?
Пипилота Виктуалия Транспаранта Ментолка Ефраймова или Пипи, Пипи Дългото Чорапче.

# 11
  • Мнения: 1 299
Pippilotta Viktualia Rullgardina Krusmynta Efraimsdotter Långstrump - в оригинал  Peace

# 12
  • Мнения: 6 992
Рулгардина и Крисмунта хахаха, какво значат?

# 13
  • Мнения: 1 299
Рулгардина и Крисмунта хахаха, какво значат?
Rullgardina е нещо като щора до колкото знам, а Krusmynta   е вид джоджен  Wink

# 14
  • Мнения: 6 992
Въй, нищо общо с бг...Или може би Трансперанта е вид щора, а Крисмунта е мента някаква...Щото и идея си нямам кво е джоджен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт