на 10 месеца ми отказва млякото!?

  • 577
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Малката е само на 10 месеца,а вече ми отказва млякото,сутришното го отказа много рано,а сега и вечерното.Посъветвайте ме какво да правя?

# 1
  • София
  • Мнения: 15 219
Какво мляко даваш?
Когато на мен Иво ми отказа АМ, започнах да слагам по една чаена лъжичка кисело мляко в адапитраното. Така пак го пропи. Вкусът се промени-явно вече познатият вкус на Аптамил му беше втръснал.
Ако съвсем се опъне на АМ-опитай и с кисело.

# 2
  • Мнения: 639
Какво мляко даваш?
Когато на мен Иво ми отказа АМ, започнах да слагам по една чаена лъжичка кисело мляко в адапитраното. Така пак го пропи. Вкусът се промени-явно вече познатият вкус на Аптамил му беше втръснал.
Ако съвсем се опъне на АМ-опитай и с кисело.
и аз давам Аптамил,ще пробвам утре по твоя начин Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 15 219
При Иво мина, при племенницата ми-също.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Винаги съм казвала, че си умна мод-ка Вив Heart Eyes направо мод-ка и половина Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 081
Давай по повече в другите хранения

# 6
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Моят син отказа млякото много по-рано от вас - нямаше и 8 месеца.  Гледам да давам по 2 млечни хранения на ден/от общо 4 за деня/, а и от скоро между храненията давам и кисело мляко, но с лъжичка. Той отказва да пие каквото и да било от биберона , освен водата. Peace

# 7
  • Мнения: 5 362
Калина на 10 мес. отказа АМ.От тогава е на кисело.

# 8
  • пловдив
  • Мнения: 398
И моя син около 10 месец отказа АМ от тогава сме на кисело,а АМ му го пробутвам с плодовите пюрета,слагам му и в кус-куса или гриса в сутрешната закуска Joy

# 9
  • Мнения: 639
Днес и дадох кисело мляко и го пи на айрян от чаша,така и беше интересно,но мама е доволна че все пак нещо слага в стомахчето,че ми е много злояда Sick

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Мда, позната история.
Синът ми отказа АМ още преди 10-тия месец. В последствие разбрах, че той всъщоност отказва шишето: искаше да хапва всичко с лъжичка. Wink

Затова и въведох по- рано киселото мляко: някъде около 11 месец. Давах му го с бисквитки.

АМ продължих да давам още дълго време, до към година и половина, под друга форма.

Общи условия

Активация на акаунт