Изповядвали ли сте се някога ...

  • 1 650
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Имам предвид истинска изповед при която човек разкрива и най-мрачните и тъмни ъгълчета на душата си пред някой друг. В миналото това най-често се е правило в църквата. Хората не случайно са го правили често защото след изповед на човек много му олеква. Наистина е така.
Днес не е задължително човек да се изповядва в църква. Можеш да го направиш например при психолога си или психотерапевта си. Разговорите с приятелки и приятели не минават за изповед. Не знам дали човек може да разкрие напълно душата си пред някой друг човек освен ако той не е професионалист или е под клетва че няма да разпространява изповедтта. Аз не мога...

# 1
  • Мнения: 490
Пред хора ,които не познаваш или си виждал веднъж в живота си също е лесно...

# 2
  • София
  • Мнения: 15 435
Не, исках веднъж, но попа ми каза, че няма безгрешни и той кой бил, та да  се изповядвам пред него.И той бил грешен. А иначе пред много хора.

# 3
  • Мнения: 185
Пред хора ,които не познаваш или си виждал веднъж в живота си също е лесно...
Даже най-лесно  Peace

# 4
  • London, baby
  • Мнения: 800
Борис  smile3501  Wink

# 5
  • Мнения: 1 149
Отдавна ми се иска,но незнам дали ще мога.

# 6
  • Мнения: 3 423
Разбира се, обичам да говоря за
най-тъмните си мисли публично.
За действията си пък още повече.

# 7
  • Мнения: 1 568
Изповядвала съм се в църква.....но там е ....ала-бала(да ме прости Господ)
Преди имах навика всичко да споделям с приятелката си,но.... ooooh!   горчиво бях изненадана в последствие!
От година-две имам навика да не разговарям за себе си с другите,било то познати или непознати!
Не вярвам на никого!!!! само на един човек-сестра ми!Тя знае всичко,за мен!Обичам я!  bouquet

# 8
  • Мнения: 17 546
Да. Много е трудно, защото за мен изповед това е най съкровено пазената тайна на душата ти, която обаче ще те пръсне на парченца в един момент. И понеже не мога да отида да изкопая дупка в гората, като онзи, дето видял че цар Мидас има магарешки уши, и да изкажа всичко в нея, го казах на жив човек. Много трудно ми беше! Rolling Eyes Говоря за нещо сериозно, а не женски лиготии!

# 9
  • Мнения: 2 792
 Не ми се е случвало, поради простата причина, че нямам някакви съкровени тайни, всичко си казвам в прав текст.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 079
Не, не съм се изповядвала в църквата никога. Crossing Arms
И пред психолози и психиатри - също. Naughty
Но пред непознати - да. Blush
Пред някои приятели - също, но не казвам всичко, само части.
Не е нужно да знаят всичко. После ще вземат да го обърнат против мен ... Някога ... Не е задължително, ама знае ли човек ....  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 568
Да. Много е трудно, защото за мен изповед това е най съкровено пазената тайна на душата ти, която обаче ще те пръсне на парченца в един момент. И понеже не мога да отида да изкопая дупка в гората, като онзи, дето видял че цар Мидас има магарешки уши, и да изкажа всичко в нея, го казах на жив човек. Много трудно ми беше! Rolling Eyes Говоря за нещо сериозно, а не женски лиготии!


женски лиготии   newsm78
Ето заради това не споделям,моите проблеми-за мен сериозни,за други лиготии..........

# 12
  • Мнения: 3 423
женски лиготии   newsm78
Ето заради това не споделям,моите проблеми-за мен сериозни,за други лиготии..........

А подписът ти, а аватарът ти, а? А?
Всички вече знаем, всички!

# 13
  • Мнения: 1 568
женски лиготии   newsm78
Ето заради това не споделям,моите проблеми-за мен сериозни,за други лиготии..........

А подписът ти, а аватарът ти, а? А?
Всички вече знаем, всички!

Ето на- хванахте ме на тясно! Laughing

# 14
  • Мнения: 17 546

женски лиготии   newsm78
Ето заради това не споделям,моите проблеми-за мен сериозни,за други лиготии..........

Не бе Маргало. Имам предвид не приказки от рода: "...тоя ме погледна, пък аз... ми не знаааам..."; "... и ти кво, и той кво..." , а за нещо, за което се говори трудно с когото и да било, та дори и пред себе си признаваш трудно.

Общи условия

Активация на акаунт