Фризомел

  • 2 529
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Отскоро минахме на Нутрилон 2, но нещо не му харесва а снощи изобщо не го искаше. Докторката ни препоръча Фризомел. някой ползвал ли го е? Знам че Фризолака запича затова се притеснявам да го давам

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ние ползваме сега Фризомел, в началото бяхме на Фризолак.
Нас не ни запича.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Здравей! Ние бяхме на Фризолак, а впоследствие на Фризомел. Нито едното, нито другото са запичали Мария. Така че, аз на твое място бих пробвала. Иначе няма как да разбереш. Grinning  Успех!

# 3
  • Мнения: X
Ния беше на Фризовом, сега е на Фризомел, няма проблеми никакви, много съм доволна от млякото. Тъй като сте били на Нутрилон е възможно /не задължително/ ефекта от Фризомела да се постигне след седмица, може да има запек или малко по-различен цвят на акито, но това минава след няколко дни.

# 4
  • Мнения: 229
Ние първо бяхме на Фризолак но я запече, после минахме на Фризовом и от него се оправи акито, на след някой и друг месец и ние като вас ще търсим друго, така че ще ми е полезна твоята темичка.

# 5
  • Мнения: 7 821
Здравей,
Не съм забелязвала Фризомела да ги е запичал, но те си ядяха и пюрета вече, така че с тях регулирах акото  Wink .

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Никакви проблеми нямаме с Фризомела, но е вярно, че има значение и това, че хапваме доста пюренца.

# 7
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Синът ми пък не хареса Фризомел, преди това е пил Фризовом, малко Фризолак, но откакто почнахме Фризомел почна да се мръщи и дърпа и го сменихме... Но ти пробвай, вземи една кутия и виж как действа и дали се харесва.

# 8
  • Мнения: 179
Ние също бяхме на Фризовом, а сега преминахме на Фризомел. Само, че при нас проблема беше, че Алекс връщаше храната и само Фризовома му помагаше. А що се отнася до запека - ние сме така от рождение, дори Фризовома не ни помагаше докато бяхме бебета. Но всичко се оправи след като включихме пюретата и кашите. Аз пък бях чувала, че НАН-а запича, а не млеката на Фризо. Но ако питаш мен - основното си е до организма на детето.

# 9
  • Мнения: 455
Пробвай. Детето си има свои вкус, може и да не му хареса, може и да го пие с удоволствие. Затова купи и му дай. И следи 1-2 дена как ще се приеме млякото. Аз давах Frisolak, сега давам Frisomel.

Общи условия

Активация на акаунт