Добър гинеколог за ЖК в района на Младост

  • 1 183
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 244
Моля ви да споделите лекар за ЖК, от който сте доволни, работещ в района на Младост. Имам проблем с излизането от работа и се налага за ходя на преглед в близост до работното ми място, т.е. Младост, затова ще съм вного благодарна, ако някой има информация за добър гинеколог, работещ със Здравната каса там. Благодаля предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 14 512
С две ръце за Цанка Илиева в поликлиниката в Младост-3. Само че е малко цапната в устата и някои не я харесват. Но за мен е супер професионалист. Безкрайно съжалявам, че втората си бременост я следих при друг, че тя ми беше далече.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 123
аз съм много доволна от д-р Папукчиев от 25-та поликлиника(Младост 3).Даваше ми всевъзможни направления за изследвания,без да се налага аз да го моля,всеки път ме гледаше на ехограф ,мереше кръвното и т.н.,никога не съм имала проблем и с болничния.

# 3
  • Мнения: 25
Др Папукчиев, добър лекар е, търпелив, отговаря на всички зададени въпроси, дава добри съвети, според мен си гледа работата добре.

# 4
  • Мнения: 468
И аз ходя при др Папукчиев и съм доволна от него - най-малкото съм сигурна че получавам всичко което ми се полага по здравната каса и няма нужда да се моля за изследвания или да ме гледа на ехограф.

# 5
  • София
  • Мнения: 244
Много ви благодаря за отговорите Laughing Ще потърся д-р Папукчиев Laughing

# 6
  • Мнения: 25
здравей beba, кабинетът му е на втория етаж, по коридора в ляво от регистратурата, ето и тел : 976 75 44, моб : 0887663435;

# 7
  • София
  • Мнения: 244
Мерси, Bertha Hug

Общи условия

Активация на акаунт