Моля ви дайте ми съвет

  • 2 286
  • 35
  •   1
Отговори
Незнам какво ме накара преди 2 дни да проверя тел. на мъжа ми докато се къпе Whistling и незнам защо един тел.номер ми се наби на очи(непознат).Не,че няма и други,но този ми стана интересен,може би женска интуиция.Същия ден излизах до късно с приятелки и мъжа ми остана в къщи да гледа малкия.На сутринта той стана рано,защото имаше пътуване извън града и докато се къпе аз пак му проверих тел. и видях,че има смс от въпросния номер което гласеше:"Прати ми Скайпа си като станеш на смс" и беше пратено в 12.30 вечерта.Следващият ден(вчера) не мога да си намеря място и не мога да намеря сили да звъна на този номер за да видя дали ще ми вдигне жена.Като се прибра вечерта мъжа ми пак влезе в банята и като погледнах беше изтрил смс-а.Днес докато тръгне на работа и веднага звънах на номера,но след дълго звънене ми затвориха,а по-късно като опитах пак тел. беше изкл.
Сега незнам какво да правя.Направо ще се побъркам.Да му кажа ли ,че нещо подозирам,да продължавам ли да звъня на тел.,а ако ми вдигне жена какво да му кажа???Стомаха ми е на кълбо....

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Защо се измъчваш излишно?
Може да няма нищо общо със жена или изневяра. Имаш ли основание да се съмняваш в него? По-добре не се самонавивай и не хаби нерви излишно, а пък ако толкова те мъчи му задай въпроса директно, по реакцията му ще разбереш на кой е номера Hug

# 2
  • Мнения: 139
Който много пита много научава, но рядко познанието го прави щастлив...
Все пак да се пипа телефон (кореспонденция), която не е твоя е некрасива постъпка. Все пак може това смс-то да е от човек, с когото съпругът ти работи, на когото е обещал някаква информация. и т.н.
Дори и да е нещо друго - това, че си проверила телефона му ще си остане единствено факта, че си проверила телефона му, нишо повече.
Така че, за какво ти е било да го правиш?
А, и ти как би се чувствала, ако станеш "жертва" на домашен шпионаж?
Животът е толкова кратък, че не е хувабо да се губи в такива размисли и действия.

# 3
  • Мнения: 3 537
Никога не си ровим из телефоните.За мен това е  грозно и поради тая причина не знам изобщо как бих реагирала в подобна ситуация. Tired

# 4
И аз не се гордея с това,че му проверих тел. ама станалото станало.Именно заради това не искам да му казвам от каде знам и би ми се искало да разбера каква е истината без той да разбира нещо,че го подозирам.Офффффффф направо незнам.Нямам смелост да звънна на този тел .Страх ме е че може да ми вдигне жена.Сега от тези 2 дни се държа доста по-странно от друг път и не мога да се прикривам,че го подозирам в нещо.
Ами ако нещо започне да ме човърка това е начина да се поуспокоя или........... побъркам(за първи път ми се случва).

# 5
  • Мнения: 2 336
И аз не се гордея с това,че му проверих тел. ама станалото станало.Именно заради това не искам да му казвам от каде знам и би ми се искало да разбера каква е истината без той да разбира нещо,че го подозирам.Офффффффф направо незнам.Нямам смелост да звънна на този тел .Страх ме е че може да ми вдигне жена.Сега от тези 2 дни се държа доста по-странно от друг път и не мога да се прикривам,че го подозирам в нещо.
Ами ако нещо започне да ме човърка това е начина да се поуспокоя или........... побъркам(за първи път ми се случва).
Не мога да ти кажа да си затваряш очите, докато изведнъж всичко не рухне върху главата ти. Но прецени има ли изобщо вероятност той да има нещо общо с друга.
Това за проверката на телефона  не мога да те обвинявам. Както са казали - в любов и на война всичко е позволено. Ти се боиш за брака си. Така можеш да прекъснеш нещо, което е в самия зародиш. Но трябва да се пазиш от това да се вманиачиш и да почнеш да го следиш постоянно. Да го дебнеш и обвиняваш за щяло и нещяло. Полицейщината много отблъсква. Така, че ти знаеш какви са ви отношенията, каква е вероятността да има някакъв флирт. Проверявай го, тайно, не се терзай - много неща си имат разумно обяснение. Но не приспивай бдителността си.

# 6
  • Мнения: 3 880
И само защото въпросният индивид е поискал номера на скайпа на съпруга ти, ти си вадиш извод, че може да е жена и може да ти изневерява с нея и кой знае още какви глупости си мислиш Shocked  Добре ти работи фантазията, дума няма Wink
Защо се тормозиш излишно? Давал ли ти е друг път повод да му нямаш доверие?

# 7
  • Мнения: 263
Ами даже и да ти вдигне жена, пак може да имат само бизнес контакти...
Кофти ситуация, и аз май не се сещам как да я разнищиш без мъжа ти да те изпохваща... Може да се обадиш от името на фирмата му, или секретарката му и да питаш нещо служебно, но така той най-вероятно ще нау4и и ще почне той да чопли...
Не звъни от твоят телефон обаче! Така веднага ще те разкрият!

# 8
  • Мнения: 794
Кой е номера, дай го насам ..

Ще го проверим  Wink

# 9
  • Мнения: 207
Аз ако съм на твое място няма да имам мира докато не разбера какво става! Направо щях да говоря с мъжа ми за въпросния номер и да му кажа какво съм видяла! По добре така отколкото съмнението да ме измъчва всеки ден! Казвам само аз как бих постъпила!  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 568
Според мен,няма място за паника! не е пишело"не мога без теб"... newsm78
Не прибързвай,да не се срамуваш после!Споко,дишай дълбоко! Whistling

# 11
  • Мнения: 589
Аз постъпих по подобен начин веднъж,още ме е срам от себе си...Направила си го вече,няма връщане назад,ама не се излагай още повече,като се показваш така подозрителна,че и да разпитваш....Пази случилото се за себе си,ако няма основание за тревога,ще запазиш достойнството си,а ако има от какво да се страхуваш,едва ли ще предотвратиш по този начин лошите събития...Просто се успокой,не бързай да се тровиш с неща,които може да са плод единствено на твоята фантазия...

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят съвет е да престанеш да се тормозиш. Пратил си скайпа, изтрил си смс-а, чудо голямо. Най-вероятно е някаква съвсем невинна история. Пък и да има нещо, какво? Я не се разваляй рахата за глупости Sunglasses

# 13
  • София
  • Мнения: 940
Успокой се, според мен няма за какво да се тормозиш. Според мен е нормално някой приятел или приятелка да поиска от мъжа ти skype му. Незнам как е при вас, но и двамата си пишем в skype и  icq  с мъже и жени. Така че успокой топката може да се окаже само приятел/ка.

# 14
  • Мнения: 8 999
Първо - не е редно да шпионираш мъжа си. Второ - това, че някой му е изпратил смс не означава, че ти изневерява. Трето - ако ти изневерява, ти какво ще направиш - ще му забраниш, ще го заплашиш, ще го накажеш? Това са глупости.

Общи условия

Активация на акаунт