За аборта!!!

  • 1 316
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 947
Здравейте и от мен! Моят въпрос е към жени, правили аборт, защото и на мен ми се случи миналата седмица.Проблема обаче е, че само в деня на аборта ми тече малко кръв, после спря.А ми казаха, че десетина дена ще ми тече...и се притеснявам да не би нещо да не е както трябва...Моля, споделете при вас как беше

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз лично имах кръвотечение около десетина дни. През това време пиех и антибиотик.

# 2
  • Мнения: 138
Колкото по рано е направен по малко кръв тече. Мисля че трябва да си питаш гинеколога но според мен при аборта колкото по малко тече кръв по добре е изчистено мястото не е като при раждането задължително да трябва да текат лохх. Съжелявам, че ти се еналожило Tired

# 3
  • Мнения: 445
Направих спонтанен и ми тече съвсем малко кръв след кюретажа. Зависи колко добре си изчистена. Даже следващия цикъл ми беше доста оскъден.

# 4
  • Мнения: 4 700
МНого малко и слабо ми тече. Само първия ден беШе по обилно и после беШе по скоро zацапване отколкото кървене. И аz така съм чувала, че колкото по добре са те иzчистили, толкова по слабо е кървенето. Но дали е верно, не zная newsm78

Ако имаШ някакви съмнения или се притесняваШ по добре отиди на преглед.

# 5
  • Мнения: 3 622
И при мене само първия ден ми тече и то много слабо, но лекарката ме предупреди за това. Дойде ми нормално един месец след аборта

# 6
  • Мнения: 7 947
 LaughingМерси за отговорите, наистина се поуспокоих!

# 7
За съжаление и на мен отва ми се случи миналата година направих аборта много рано в 4 г.с. с вакуум след това имах малко зацапване и край повече никакво кръвотечение ,не съм пила и никакви хапчета след това като казах на доктора а сега ще ми предпишете ли нещо ей  Shocked такива очи опули.Не знам може би защото бе рано и аборта бе направен добре нямах никакви оплаквания и болки оснев психическата травма но от нея най-боли.

# 8

ТОВА ЗНА4И 4Е Е НАПРАВЕН КА4ЕСТВЕНО,ЩОМ СЕ ТРЕВОЖИШ ОБАДИ СЕ ГИНЕКОЛОГА  И ПИТАЙ СМЕЛО. 

# 9
  • Мнения: 1 040
За съжаление и на мен отва ми се случи миналата година направих аборта много рано в 4 г.с. с вакуум след това имах малко зацапване и край повече никакво кръвотечение ,не съм пила и никакви хапчета след това като казах на доктора а сега ще ми предпишете ли нещо ей  Shocked такива очи опули.Не знам може би защото бе рано и аборта бе направен добре нямах никакви оплаквания и болки оснев психическата травма но от нея най-боли.
Е как така толкова рано,знаех,че се прави след 12-та седмица?!А с пълна упойка ли?

# 10
  • Мнения: 1 335
Индивидуално е. И зависи от конкретната процедура. При първия ми аборт имах съвсем малко кървене в деня на процедурата. После беше по-скоро зацапване още 2-3 дни. Кървенето се влияе и от това в коя седмица е прекъсната бременността мисля. Предстои ми нов кюретаж, отново в 10 г. с., ще видим този път кървенето как ще е
Не пропускай контролния ореглед!  Hug

# 11
  • Мнения: 7 947
Как кюртаж - вече не е ли само с вакуум newsm78 или е едно и също??? А относно аборта - позволен е само до 12 г.с.,след това се ходи на комисия...поне в МД така ми обясниха

# 12
  • Мнения: 1 335
Миналия път бебето беше спряло да се развива рано - ок. 8 г. с. не знам каква точно проседура са ми правили, бях адски уплашена. Чух доколкото помня "вакуум кюрета" ...  Сега бебето пак е спряло да се развива. Не по-малко уплашена съм, но ще ги питам с каква точно процедура ще го изчистят. Мисля, че с вакуум се маха толкова рано - пощадящо е

# 13
  • Мнения: 7 947
Да, с вакуум трябва да е и стискам палци! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт