ДЦ "Портокал" - Варна ???

  • 15 111
  • 133
  •   1
Отговори
  • Мнения: 705
Мамма е заковала тема с платена реклама на центъра на 1 страница и аз се заинтригувах. Вие чували ли сте нещо за този център - кога ще го откриват? Къде е този бл 19 в Чайка и къде там има толкова голямо пространство?

Изобщо нека побистрим кой какво знае. аз дори нямах представа, че предстои откриването на такова приказно (дано  Praynig) място.

# 1
  • Мнения: 6 206
Момичета, обещавам ви, че този център е точно това, което имате нужда.
Имах удоволствието да се запозная с момичетата и нямам никакво съмнение, че правят най-чудесния и качествен център в града ви.
Заставам с цялото си име зад това. А аз имам име в тези среди /да не звучи нахално  Embarassed/.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 368
Много интересно - За първи път чувам че ще има такъв център във Варна.
А дали ще е скъпичко Thinking

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Ох, откога чакам нещо такова...
Кога ще го откриват?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 848
И аз се радвам, че ще има такъв център. Още повече, че е съвсем близо до училището където засега смятам да учи Сиси и ще ми трябва занимална. Кога се очаква да е готов?

# 5
  • Мнения: 3 622
Ще чакаме да отвори за да го посетим  Wink

# 6
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
И аз нищо не зная. Определено има  нужда във Варна от подобен център! Ще се радвам да науча подробности.
"Малкия принц" е до бл.19 в Чайка. Не се сещам за друго там.

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 21:13 от Milena

# 7
  • Мнения: 6 039
и аз не се сещам за нищо в тоая район. Бл 19 го знам повече от идеално, не вярвам в него да има нещо. Може би в пространството пред него /от едната страна е ДГ Малкият принц/ а от другата имаше някави едноетажни пострйки от ранната демокрация

# 8
  • Мнения: 6 039
сега прочетох съобщението-реклама - на такава плош може да е само пред бл.19, който е малко по-надолу от Математическата гимназия.

# 9
  • Мнения: 705
надявам се, 4е поне строежът  езапо4нал ве4е щом му правят реклама  newsm78. аз в този район не съм ходила от години ooooh!

# 10
  • Мнения: 6 039
аз съм живяла в тоя район 20г и го познавам много добре, особено в този блок имах много приятели, както й да е
мястото е идеално

# 11
  • Мнения: 179
Предполагам че става въпрос за новата сграда срещу Курортна поликлиника, от страна на морско у/ще.Там в момента строят две нови сгради, в едната ще е най модерния,нов .......и т.н /да не правя повече реклама/ фитнес, който се нарича orange fitness. Най вероятно там ще има и детски клуб, носещ същото име.
За справки : http://www.orangefit.net/news.php
но в момента май не се отваря.

# 12
  • Мнения: 6 039
да, в начлото и аз така си помислих, но тези сгради са доста далеч от блок 19, няма никаква логика да го споменават в рекламата

в едната сграда - ще има детски клуб, доста тъп по мнение на свидетели

# 13
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
според мен е точно пред бл.19, срещу бившата хлебарница /сега е хим.чистене май/. Построено е още преди 7-8г и си стоеше недовършено.

# 14
  • Мнения: 2 616
Предполагам че става въпрос за новата сграда срещу Курортна поликлиника, от страна на морско у/ще.Там в момента строят две нови сгради, в едната ще е най модерния,нов .......и т.н /да не правя повече реклама/ фитнес, който се нарича orange fitness. Най вероятно там ще има и детски клуб, носещ същото име.
За справки : http://www.orangefit.net/news.php
но в момента май не се отваря.


Според мен ще е именно там, най-малкото надали Фитнес веригата ще си даде ей така името, особено щом ще са и в такава близост. Освен това не знам къде другаде ще има 250 кв.м свободна площ, освен там, за детски център. И молът, и Аквамарин, така се казва сградата, ще отворят септември месец. Аквамарин е почти готова-асансьорите работят, хората се нанасят, кой в апартамента си, кой в офиса си, буквално е въпрос на дни, докато отвори врати.
Честно да ви кажа и аз нямам търпение вече и на фитнес да тръгна, че този в "Черно море" е скръб и Детския център да видя-най-сетне ще пия спокойно кафе с приятелките си, които няма вечно да тичат след малките и да ги гонят, за да не свършат поредната беля  Crazy Heart Eyes

Само обяснението "срещу бл.19" не е съвсем както трябва-можело е простичко да напишат в "Аквамарин", до р-т "Старо село", бившия "Димят" (ако изобщо имат право на подобни уточнения- "бившия") и готово.

Общи условия

Активация на акаунт