Магазини за платове

  • 995
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 945
Момичета, занимаващи се със шиене, имам следния проблем. Купих си страхотен ширит (не съм сигурна, че така се казва), за презрамки на роклята, която ще ми шият. За съжаление, не купих достатъчно и в магазина е свършил. Имате ли идея за хубави, добре заредени магазини с подобни декоративни неща. Този ширит е от магазините на Пиротска срещу Съдебната. Аз за други подобни магазини не се сещам Sad

# 1
  • Мнения: 3 550
В Центъра, на ъгъла на ул. Христо Белчев и ул. Хан Аспарух. Последната е пресечка на бул. Витоша. Магазинчето е мъничко, но е страхотно заредено.
Провери също и на ул. Граф Игнатиев, малко по-надолу от ъгъла с бул. Патриарх Евтимий по посока бул. Евлоги Георгиев, на левия тротоар.
Успех! Пиши, ако не намериш, за да мисля и още варианти.

# 2
  • Мнения: 375
Сещам се за едно магазинче на Витошка, то не е точно на самата улица а е на втория етаж в една от сградите. До колкото си спомням беше между Патриарха и Солунска от дясната страна в посока Съдебната палата. Беше много добре зареден, но спомените са ми от преди 2 години.
А иначе се сещам че, по Екзарх Йосиф има доста магазинчета за платове, може там да намериш каквото търсиш.  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 9 945
Благодаря, момичета!

Магазинът на Витошка е страхотен, него го знам и намерих нещо подходящо, но после си харесах едно магазинче на Княз Борис 151 - казва се Перла и е страхотно заредено (ако ви потрябва). Та си купих ширит, не е като предишният, но също не е лош.

Общи условия

Активация на акаунт