Отрицателен тест

  • 1 209
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте, М ми закъснява вече 8 дни. Вчера си направих тест - отрицателен. Но все още няма никакви симптоми да ми дойде. От както ми се възстанови цикълът след раждането никога не е закъснявал - или по-рано или точно на същата дата. Обаче от друга страна нямам никакви признаци на бременност освен, че ходя в тоалетната през 2 мин.
При някой случвало ли се е такова нещо? Може ли теста да е объркал - беше си само 1 чертичка и нямаше помен от втората.

# 1
  • Мнения: 1 612
След такова солидно закъснение и отрицателен тест аз бих те посъветвала да си направиш и кръвен. Той вече не може да лъже.

# 2
  • Мнения: 3 011
jutoo, при мен е същата работа. Днес ми е 3 ден закъснение,правила съм 3 теста-отрицателни, преди закъснението, но нямам никави МПС или такива за бременност. Само дето ми се гади понякога........ И аз се притеснявам, така ми се иска да е станало, ама от друга страна не ми се гледат пак 2-4ерти4ки. Мислех да всема друга марка, но незнам. Има ммоми4ета във форума, на които с около 2 седмици и бе закъсняло, но има и такива при които в на4алото не е от4итал теста.............

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз мислех да отида на лекар, но май и за лекар е още рано. Освен да изчакам още някой ден и да повторя теста.

# 4
  • Мнения: 2 123
според мен не е рано да отидеш на лекар.дано да е това, което ти желаеш! Praynig

# 5
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравей, jutoo !!!
При мен този месец беше голяма аномалията. Трябваше лелката да дойде на 9, но чак днес се приземи през нощта като преди това нямаше никакви ПМС. Нещо става с всички ни тази пролет. На всеки показателите са се шашнали. Съветвам те да поизчакаш още малко, за да не се разочароваш. Дано все пак да е това, което толкова много искаме всички тук. Дано скоро да ни изненадаш с прекрасната новинка.
Целувки

# 6
  • Мнения: 9 063
Или отиди на лекар-за кръвен тест-или повтори теста сле 2 дни.Има момичета,при които тестовете не отчитат дори 20 дни след закъснение,а бременност има Simple Smile

# 7
  • Мнения: 183
И на мен ми закъсня с 8 дни, също нямах симптоми.
Ако ще го мислиш постоянно дали е станало или не по-добре си направи кръвен тест, иначе няма смисъл да се тормозиш с другите тестове и всеки път да тръпнеш за двете чертички.
Стискам ти палци!

# 8
  • Мнения: 823
Направи си още един тест и отиди на лекар за кръвен. На мен ми се е случвало и по 2 седмици да ми закъснява и да не съм била бременна. Като забременях още първия ден от закъснението ми отчете, че има бебе, но при всеки е различно и тестовете понякога лъжт.
Пожелавам ти да е това, което най-много искаш!
Успех! Grinning

# 9
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Премери си температурата - в началните месеци на бременността е малко над 37. Моята беше 37,2-3.
Успех!

# 10
Раничко е за тест. На моя позната и отчете положителен чак на 15-20 ден. При всеки е различно наистина. Пожелавам ти да е това, което искаш. Но ако не е  - горе главата, ще имаш възможност да работиш па въпроса с любимия човек, което също е прекрасно. Ако това искаш разбира се...

Общи условия

Активация на акаунт