Малко тъп въпрос, ама забравих - относно изследването за паразити!

  • 572
  • 5
  •   1
Отговори
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

Тръгнах да правя изследванията на малката за яслата и утре ще ги нося, ама забравих да попитам джи-пи то в бързината, а и не си спомням от каката каква беше процедурата при взимането на пробата  с тиксото за  парзити! Сутринта май се взимаше, преди да го занеса, ама трябваше ли да е измито дупето преди това, или махам памперса и лепвам направо? Embarassed Сори за тъпия въпрос, ама наистина не си спомням, а беше преди 2 години когато го взимах на голямата! Старост- нерадост! Crazy Laughing

# 1
  • Мнения: 5 140
Дупето трябва да е чистичко. Whistling

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 225
Дупето трябва да е чисто( в смисъл не наакано) но не трябва да се мие непосредствено преди тиксото!

# 3
  • Мнения: 1 586
А проба от фекалии не искат ли? Сестрата на gp-то каза, че трябват за детската градина.
Също каза, че лепенката ще я лепят на място в поликлиниката. И у дома ли може? От къде се взема такава лепенка?
Дупето трябвало да не е мито  предната вечер...

# 4
  • Мнения: 5 468
Също каза, че лепенката ще я лепят на място в поликлиниката.
На Гери едно време й взеха това изследване в поликлиниката. Аз бях купила лепенка и бях направила, каквото трябва у нас, но сестрата нещо не ми хареса и поиска тя да си го направи. Извади от един шкаф лепенки и набързо й го плесна на задника Laughing.
Не трябва да я миеш сутринта.

# 5
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Мерси момичета! Направих го. Сутринта не се мие а направо се лепка тиксото. На нас ни го даде джи-пи то! Да и феална проба искат - в две шишенца.

Общи условия

Активация на акаунт