моля за съвет

  • 791
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте  Wink Имам един проблем от известно  време и реших да пиша първо тук преди да отида на лекар защото  се притеснявам... Embarassed  Embarassed   Embarassed С приятеля ми правим орална любов и уж сме много внимателни обаче на мен винаги ми се появява нещо като възпаление отвътре на срамните устни и към влагалището  Embarassed  Sad Първият път когато стана не се замислих че може да е от това но започна да се повтаря......Тогава лекаря помисли че може би е от морската вода  и ми даде да се мажа с Клотримезол който наистина помага но не може постоянно така а аз вече много се страхувам да не е нещо сериозно  Sad Ще съм благодарна ако някой може да помогне със съвет  Embarassed

# 1
  • Мнения: 27 524
Да ти кажа честно аз не разбрах връзката орална любов с възпалението на срамните устни  Thinking
Изобщо няма от какво да се притесняваш. Те са се нагледали и наслушали на всевъзможни неща и нищо не ги учудва и притеснява. Говори и питай без страх и притеснения. Знам, че не е лесно, но така е правилното  Hug

# 2
Честно да ти кажа и аз не бях чувала за нещо такова и не можех да го свържа обаче се появява като закономeрност.....всеки път след ден два и вече ужасно ме сърби и даже от водата ме боли  Sad

# 3
  • Мнения: 27 524
Определено не е нормално. Обезателно иди на лекра, нещо гъбично е явно, но не мисля, че има връзка с оралната любов.
Иначе мога да ти препоръчам да си вземеш Макмирор 500, това са 12 глобули във вид на голямо хапче за вагинална употреба, слагат се вскя вечер, като да не си в цикъл и без полови контакти. Общо взето чистят много успешно всичко. Струват около 20, 25 лева.

# 4
Мерси много.....обезателно ще ида на лекар дано не е нещо много сериозно....

# 5
  • Мнения: 27 524
Няма да е сериозно, не се притеснявай.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт