Как да въведа в менюто овесените ядки?

  • 1 165
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 917
До сега съм се пробвала на няколко пъти да давам овесени ядки - да ама не, апък сме със запек. Споделете как да й ги въведа в менюто. Приготвяла съм ги варени с прясно мляко и сирене, накиснати с кисело мляко, сварени с прибавено пюре, обаче като ги куса и почва да се дави, все едно ще повръща. Дайте съвет моля ви как направихте вие, може би трябва да почна да й ги слагам по съвсем малко към манджите за да свикне с вкуса ли, незнам

# 1
  • Мнения: 1 092
аз не съм давала,защото сме още малки,но съм виждала,че продават готови пюренца с овесени ядки Peace.Пробвай с тях  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 447
Щом сте със запек не е задължително да ги яде овесените ядки. Свари ги, прецеди водата и й я дай, също действа разхлабително. И моя съвет е да ги дадеш сварени, в някакво папкане, което обича.

 Peace

# 3
  • Мнения: 5 362
Да,водичката им също действа щом сте запечени Peace
Иначе Кали ги яде с мляко или направо сурови Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 15 215
Иво така и не ги хареса. Никак.
Правя една супа с картофи и овесени ядки (по рецепта от детската кухня) и само така ги яде- и то защото не се усещат.

# 5
  • Мнения: 1 986
  Пробвай първо с купешките пюрета,които са с овесени ядки;после опитай ти да приготвиш подобно,но с малко количество фини ядки,и с повече плод например Peace

# 6
  • Мнения: 4 447
Понеже, аз не съм дала още самите ядки, преди месеци бях давала водичка, какви ядки купувате. Кои са фини и кои не?  Hug

# 7
  • Мнения: 27 524
Синът ми по същия начин - не ги одобри и не ги яде. Не ги предлагам повече. Има още куп добри решения против запек, не я мъчи, овесените са лигави и странни като консистенция и често децата /а и възрастните/ ги отказват.

# 8
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
То си пише на тях, че са фини овесени ядки.

# 9
  • Мнения: 4 447
То си пише на тях, че са фини овесени ядки.

 Hug 10х

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И Тери не ги одобри и не и предлагам вече,но от готовите пюрета е яла без проблеми.За разхлабване наблягам на плодове-круша,киви,тиква,сини сливи...

# 11
  • Мнения: 1 289
А от кой месец може да се дават овесените ядки?Аз му купих,за да му реазнообразя закуската,но не смея да дам още.

# 12
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
А от кой месец може да се дават овесените ядки?Аз му купих,за да му реазнообразя закуската,но не смея да дам още.
Можеш вече да даваш. Peace

# 13
  • Мнения: 1 289
А от кой месец може да се дават овесените ядки?Аз му купих,за да му реазнообразя закуската,но не смея да дам още.
Можеш вече да даваш. Peace


Благодаря за отговора.

А с АМ може ли ,защото не мудавам нито прясно ,нито кисело мляко. newsm78

# 14
  • Мнения: 1 986
  Да,може Peace

Общи условия

Активация на акаунт