Моля ви за мение за д-р Емилия Янева хомеопат- педиатър-кардиолог

  • 1 894
  • 2
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 69
Днес ще водя дъщеря ми на 4 г при тази хомеопатка. Моля ако ви за мнение!
Детето ми се разболява от вирус с Т и хрема а също има и алергия към белтъка на кравето мляко

# 1
  • София
  • Мнения: 1 715
Лекуваме се при нея Peace Много е добра. Преди няколко години помогна на баба ми, когато сума ти лекари в традиционната медицина не успяха.  Когато търсех педиатър за дъщеря ми, исках да избера нея, но работи в болница и не може да е джи пи. Въпреки това при всеки проблем се обръщам първо към нея. Последния ни успех беше с намалялата ми кърма. Потече пак като след раждането Grinning
Сподели при вас как е минало Hug

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 69
Много съм доволна от лакарката. Интервюто ми беще 2 часа и половина. Тоша е първия хомеопат, който повече ме слуща отколкото да се опитва сама да определи какво е детето ми. Заведох Мария при нея болна. С болно гърло и температура. Изписа ни Сулфур и есенции на Бах. Мария вече е здрава. Това беще боледуването, което мина най-бързо без други лекарства ...освен хомеопатичните и Бах. На единия ден даже личната чу хрипове в дропчетата на другя ден ги нямаще. Вече изби и алергичния обрив, който според докторката ако е уцелила лекарството трабваще да се появи. Много съм доволна и щастлива. Имам уещането, че открих првилния хомеопат за детето си.

Между другото ме бяха подготвили, че е доста дръпната и не отговаряла на въпроси. С мен не беще така...много си гошорихме и много неща ми обясни.....
Просто съм очарована!!!!! Не искам да звучи като реклама.

Общи условия

Активация на акаунт