ПОМОЩ - МОЛЯ за примерно дневно меню за кърмачка

  • 1 916
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Изчетох куп неща за това кои храни са позволени и кои не, че чак се обърквам вече, но такива жестоки колики тормозят бебока ми, че искам да помоля да споделите дневното си меню и по-скоро възможно най-ограничителното!
Предварително Благодаря на всички!

# 1
  • Мнения: 1 924
Никога не съм си ограничавала менюто.Според мен връзката между храната на майката и коликите при бебето не е толкова тясна,колкото някои я изкарват!
Честно казано, не бих те посъветвала да се вкарваш в такива филми.Първо,защото е трудно да разбереш дали коликите наистина се дължат на някаква храна.Второ-ако е така, трудно е да разбереш коя точно е храната.Само ще се затормозиш излишно.
Все пак - предпочитай естествени,чисти храни пред наблъсканите с химия полуфабрикати .

# 2
  • Мнения: 3 091
избягвай бобени, зеле, зелена салата, прясно мляко

Може картофи, свинско и пилешко, риба, домати, ориз.
Аз пия и по едно кафе на ден. Още не ям шоколад, а ужасно ми липсва.
от плодовете избягвам праскови. може пъпеш и диня, ябълки, банан

периодът с коликите отминава - горе главата!

# 3
  • Мнения: 11 003
Аз избягвах само зеле, бобови и прясно мляко. Кафе пиех - по 2 на ден.
Коликите рано или късно ще минат.

# 4
  • Мнения: 2 616
Прави си чай от копърово семе и анасон и го пий ти, като мине в кърмата ти ще му успокои стомахчето и много разходки, друсането  на количката успокоява и го слагай да спи на корема ти, също ще го успокои.

# 5
  • Мнения: 527
 Ако прочетеш някои статии какво не трябва да се яде,трябва да стоиш гладна ,така че хапвай храни които не ти образуват газове и на теб,и бебчето ще е по- спокойно,избягвай млечните продукти и бобовите PeaceРазтривай коремчето по часовниковата стрелка,оригвай бебето често Peace

Общи условия

Активация на акаунт