как да върнем вниманието

  • 1 149
  • 9
  •   1
Отговори
Аз съм жена с дългогодишен брак. Чудя се възможно ли е вниманието и интереса на един мъж да бъдат върнати, ако рутината и ежедневието ги е убила с времето. Имате ли някакви идеи?

# 1
  • Мнения: 215
Сигурно е възможно, но само ако и двамата осъзнато работят за това.
Мисля, че вниманието един към друг е част от уважението между хората и едва ли става насила. Виж интересът към другия съм по-склонна да вярвам, че може да бъде съживен, защото обикновено е ирационален и въпрос на емоции, любопитство дори.

Поговорете заедно. Опитайте се да намерите конкретните причини, които са довели до сегашната ситуация и тогава, при взаимно желание, може да опитате да промените някой от тях.

# 2
  • Мнения: 187
 HugСлед дълъг брак разговорите, май много не помагат.Мъжът по природа е ловец, затова се прави на плячка.Промени нещо във външността си, отслабни ако имаш нужда, нова прическа дрешки и т.н.Комплиментите на другите мъже,казани пред съпруга ти оказват невероятно въздействие.Моя дотолкова е свикнал с мен, че си ме приема за даденост, но след като станах блондинка и започнах работа при която имам контакт с много хора, нещата леко тръгнаха в правилната посока.Преди ходеше като поп брадясал, а сега само като му кажа че боде, бяга в банята.И не знам как сте в леглото Laughing, изненадай го, аз от време на време правя едно нещо на което няма насищане и пак си ми е в кърпа вързан Mr. Green.Само да ме види какви ги пиша bash.Лечението на скучен брак е разнообразие навсякъде - храна, дрехи, внимание,секс......всичко Wink

# 3
  • Мнения: 223
Сигурно е възможно, но само ако и двамата осъзнато работят за това.
Мисля, че вниманието един към друг е част от уважението между хората и едва ли става насила. Виж интересът към другия съм по-склонна да вярвам, че може да бъде съживен, защото обикновено е ирационален и въпрос на емоции, любопитство дори.

Поговорете заедно. Опитайте се да намерите конкретните причини, които са довели до сегашната ситуация и тогава, при взаимно желание, може да опитате да промените някой от тях.
Peace Peace Peace

# 4
  • Мнения: 274
HugСлед дълъг брак разговорите, май много не помагат.Мъжът по природа е ловец, затова се прави на плячка.Промени нещо във външността си, отслабни ако имаш нужда, нова прическа дрешки и т.н.Комплиментите на другите мъже,казани пред съпруга ти оказват невероятно въздействие.Моя дотолкова е свикнал с мен, че си ме приема за даденост, но след като станах блондинка и започнах работа при която имам контакт с много хора, нещата леко тръгнаха в правилната посока.Преди ходеше като поп брадясал, а сега само като му кажа че боде, бяга в банята.И не знам как сте в леглото Laughing, изненадай го, аз от време на време правя едно нещо на което няма насищане и пак си ми е в кърпа вързан Mr. Green.Само да ме види какви ги пиша bash.Лечението на скучен брак е разнообразие навсякъде - храна, дрехи, внимание,секс......всичко Wink
Почни със секса според мен. После изненадващо се промени изцяло във външния си вид. Коса, грим (дори и да не слагаш, започни) такива неща. Със сигурност има оправяне! Успех!

# 5
  • Мнения: 123
HugСлед дълъг брак разговорите, май много не помагат.Мъжът по природа е ловец, затова се прави на плячка.Промени нещо във външността си, отслабни ако имаш нужда, нова прическа дрешки и т.н.Комплиментите на другите мъже,казани пред съпруга ти оказват невероятно въздействие.Моя дотолкова е свикнал с мен, че си ме приема за даденост, но след като станах блондинка и започнах работа при която имам контакт с много хора, нещата леко тръгнаха в правилната посока.Преди ходеше като поп брадясал, а сега само като му кажа че боде, бяга в банята.И не знам как сте в леглото Laughing, изненадай го, аз от време на време правя едно нещо на което няма насищане и пак си ми е в кърпа вързан Mr. Green.Само да ме види какви ги пиша bash.Лечението на скучен брак е разнообразие навсякъде - храна, дрехи, внимание,секс......всичко Wink
Напълно вярно.Със сигурност навас ви е нужно нещо разтърсващо......найстина е нужна промяна за да привлечеш любопитството му

# 6
  • Мнения: 3 042
Аз съм жена с дългогодишен брак. Чудя се възможно ли е вниманието и интереса на един мъж да бъдат върнати, ако рутината и ежедневието ги е убила с времето. Имате ли някакви идеи?

Може, но трябва и двамата да имат желание за това. Разбира се един от двамата трябва да направи първата крачка.
Според мен първо трябва да си отговориш на въпроса, защо си загубила вниманието му? Каква е причината?Винаги има конкретна причина, от която е започнало всичко. След това трябва да се опиташ да върнеш нещата по местата им. Ако усетиш промяна след като започнеш да действаш, продължавай смело, ако не търси друго решение. Не се отказвай.

Добре ще е ако имате възможност да прекарате известно време заедно сами. Wink

Хубаво е, че осъзнаваш, че има проблем и искаш да го решиш. Когато човек иска нещо винаги ще намери начин да го постигне.

# 7
Най лесното беше да започна със секса и мисля, че действа. Беше добра идея като начало. Мерси!

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нищо не може да събуди отново интереса, ако с времето се е стопил. Ако са останали някакви чувства- можеш евентуално да го направиш, създавайки усещането, че му се изплъзваш.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Според мен първо трябва да си отговориш на въпроса, защо си загубила вниманието му? Каква е причината?Винаги има конкретна причина, от която е започнало всичко.
Авторката го е направила...
Чудя се възможно ли е вниманието и интереса на един мъж да бъдат върнати, ако рутината и ежедневието ги е убила с времето.

Общи условия

Активация на акаунт