Приемам съвети и мнения всякакви!!

  • 1 477
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте!!
 Simple SmileОт известно време ви " чета " и това ме стимулира да започна поредната " пълна промяна" в живота си и да се опитам да стана по - здрава, красива и жизнена.........
От двете си раждания напълнях ( колко мило звучи - ама аз направо си надебелях!) с общо 56!!! кг. Embarassed
За близо 9 години от как съм родила най - напред...успях да сваля толкова ,че в момента да съм само с 20-23кг.по-  вече от преди забременяването ми!!!
И тези 23кг. ме убиват!!!
Всеки ден!!!! Tired
Има моменти , когато се затварям у дома , нервна ,подпухнала и тъжна..и неискам да виждам никого..И знам че причината е точно в тези 23 кг.+.....
Нямам какво да облека ( звучи ли познато някому?)...не ми се ходи на дискотека...а пък на басейн.....Боже!!! какво е това  - басейн!!!
И сега - от смешните 7 дена  , с ваша помощ..съм си казала КРАЙ!!....и се старая да се храня правилно  -т.е никакво сладко , тестено, мазно..пържено...
Пия Л-Карнитин вечер , и Фемимодел сутрин....
Всяка вечер ходя на разходка с приятелка и кучето си за по 1 час......
Нямам търпение за продължителни диети.....
Надявам се чрез вас да се стимулирам непрекъснато и да неспирам!!!!!!
А , и най  - важното: от 3 дена спрях и цигарите!!!!
За да не  ми става лошо , когато пуша на гладно..пък нали ще живея здравословно??!! Simple Smile)))
Таааа ,май с много дини под една мишница съм се натоварила.........
Някой правил ли е като мен - да спре и да яде , и да пуши.....и да пие ( естествено )....то май , май....какво ми остана???!! newsm78
Шегувам се!!!
Всичко е за добро  , нали така???  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 678
Със спирането на цигарите свалянето на килограмите значително е станало по-трудно,дори е възможно да качиш още .НО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ Peace
браво за цигарите.Според мен без спорт няма да се размине  bouquet
Ако има нещо питай  bouquet
Храненето е много важно , гледай да не се объркаш във форума с диети ,че спецове много  bouquet
Рядко взех да пиша тук,ако искаш на лични  bouquet

# 2
  • Мнения: 504
Здравей, успех ти желая  Hug
И аз спрях цигарите от 2 месеца не пуша, и не ми липсват а съм на диета от 5 месеца. Не съм качила, даже съм свалила. Не изпитвам нужда да ям или да дъвча и т.н. Всичко в в главата.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 697
Стеф, изпитвам огромно уважение към хора като теб, които действат с размах. Да си поставиш големи цели, това е хубаво. Да ги постигнеш - още по-хубаво. Аз акъли за отслбване няма да давам, освен един: не се стреми да смъкваш бързо.

Успех ти желая!  newsm10

# 4
  • Мнения: 187
 HugРешението е най-важното,вземеш ли го си наполовина успяла.Разходи се из форумите, харесай си един режим и го започвай.Търпение и постоянство и аз като теб се боря с кг. от доста години, но тук най-накрая намерих подкрепата,която винаги ми е липсвала Heart Eyes Heart Eyes.

# 5
  • Мнения: 11
[Ако има нещо питай ]



Благодаря ви за подкрепата!!  bouquet

Сега , когато не съм сама...( и мъжът ми не повдига вежди с насмешка , когато се откажа от някоя любима храна ) всичко  се усеща по - истинско , лесно и достижимо!!! Grinning

Искам да питам:
 - обичам пъпеши , а незнам дали мога да си хапвам от тях спокойно или и те като бананите трябва да се избягват ,да не кажа - изключат???

 - дали изобщо да си давам парите за хранителни добавки???

 - имам велоергометър в къщи..( който до скоро служеше май само като времнна закачалка за дрехи ) ooooh!
но сега от извесно време се трудя усърдно..(или поне аз така смятам) върху него..таааа:
 -колко пъти минимум седмично е необходимо да се тренира?
 - с каква скорост е добре да се " движа "?
 -а нещо против мускулната треска????? Embarassed Embarassed

Благодаря ви пак!!!
И до нови  и нови.....срещи!!! Hug Laughing

# 6
  • Мнения: 2 956
Здравей. Шапка свалям на такива хора като теб- целеустремени и мотивирани  Peace
Желая ти успех. Тук наистина можеш  да научиш много неща. Стига да отсееш полезното от не чак толкова. Ще си позволя само за пъпешите да се изкажа- ако можеш ги изключи напълно или поне ги сведи до абсолютния минимум. Консумирането им да е преди обяд също така.
Относно хранителните добавки- аз съм противник и не съм ползвала дори и 1 хапченце.
Отново ти пожелавам успех и да не губиш вяра и мотивация  Hug

# 7
  • Мнения: 861
Привет и от мен!
За велоергометъра-грехота е да закачаш на него дрехи  Naughty. Минимумът е 3 пъти седмично, ефектът на кардиото се губи като минат повече от 48 часа. Най-добрият вариант е сутрин рано след кафето на гладно. Започни с най-ниската степен да кажем 30-45 мин, когато престанеш да усещаш умора и задъхване, увеличи натоварването. Скоростта не трябва да пада под 30 км/ч. Ако не можеш да тренираш сутрин, прави го вечер-идеален вариант за мен е вело+криминален сериал  Wink, така не усещаш времето, а 45-50 мин, колкото трае филма е идеално. Можеш да вземеш 2 аспирина след първата тренировка, но най-добрият лек срещу мускулна треска е отново натоварване  Laughing.
Ако искаш взимай добавки като липозан и л-карнитин, но лично моето мнение е, че не помагат особено, а и след като сега започваш, остави ги за по-късен етап, когато вече ще си привикнала към диетата и спорта и ще ти трябва нещо допълнително, за да продължиш да сваляш. За пъпеша не мога да ти кажа кой знае какво, защото аз лично не го обичам особено, но мисля, че е по-добър вариант от банана. Опитай да закусваш с пъпеш. Успех!!! Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 4 678
Вечер не яж пъпеш Peace

# 9
  • Мнения: 1 092
и не си давай парите за хранителни добавки Naughty

# 10
  • Мнения: 479
Ей Стеф браво на теб.

И аз от известно време чета тук и определено се мотивирах да започна диета.

В момента тежа 90 кг. Никога не съм била толкова килограми освен след като родих преди почти две години. Бях свалила докъм 80 но................ както и да е това е положението.

Ще ми бъде приятно да обменяме идеи и опит. Аз започнах от днес да се храня със салата и месо. Надявам се че ще успея да проява воля защото напследък доста ми липсваше.

Хайде успех.

И да знам какво означава да не ти стават дрехите.

# 11
  • Мнения: 4 678
Хранителните добавки ще ти помогнат с борбата с килограмите. Peace
Но само те не могат да ги свалят.Хранене и спорт Peace

# 12
  • Мнения: 2 147
Стеф, искам дате поздравя  bouquet това е първата крачка към успеха newsm78
Избери си режим, не диета и бъди търпелива Simple Smile, велото задължително и то през ден ....
Успех Peace

# 13
  • Мнения: 3 036
Здрасти градска,  bouquet
Браво за решението за драстична промяна.
Освен всички напътствия и съвети гледай последното ядене(вечер) да е до 18 часа.
Другото което е да наблягаш на водата поне до 1.5 литър на ден.

# 14
  • София
  • Мнения: 265
Браво за решението за промяна smile3521 И аз най-накрая събрах сили за борба с килцата. И аз тежа 90кг,а дори още нямам раждане зад гърба си....Ще се радвам да има съмишленички в тази нелека битка с килограмите и нас самите smile3512

Общи условия

Активация на акаунт