Възможно ли е...

  • 556
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Възможно ли е хомеопатичното лечение да отключи друго заболяване или просто са "лепанли" втори вирус.
Ситуацята: М. на 1 г. и 4 м. от 20.08 с хрема, раздразнена, крива, суче често и иска да съм все до нея. В неделя започна да кашля, след като се е насукала добре и е заспала. Помислих си за зачервено гърло. Но не го видях. Опитват се да и изникнат и 4 те кучешки зъбчета. Давала съм и само ЗЕ сиропче и от него в нослето. От 27.08. на хамолина 30 по 3 пъти на ден. Днес след 4 прием спря да кашля, но от понеделник е с разстройство (4 изхождания за деня). Давам и от вчета по 4 капсули коластра +сиропчето 1 капкомер сутрин и вечер+ коластра в нослето по 3 пъти на ден.
А. на 3 г. от събота е с хрема, а в неделя вече кашляше неистово. Постоянно суха кашлица докато е будна непрестанно се дере. Като легне и заспи спира на кашля. Не отхрачва. От 26.08. към коластрата (5 капсули на ден+капки в нослето) прибавихме мерсуриус 15, 3 пъти по 3 гранулки. От неделя е с разстройство. Впонеделник състоянието и се влоши, днес също, но все пак е трети ден, а аз знам какво да очаквам от хом. лечение и не се притеснявам. Давам и още 3 пъти по 3 суп. лъжици (мед,ракия и зехтин в равни количества). От 11:00 часа има разреждане на кашлицата.
Въпросите ми:
1. Има ли връзка между започнатото лечение и разстройстовото?
2. След колко време да очаквам подобрение в състоянието?
3. Колко дълго е препоръчително да се взема хамомилата и меркуриуса?

# 1
  • Мнения: 600
ние сме имали разстойство, но при лечение на друго заболяване. хомеопатката казва, че е нормално да имаме разстройство, температура или обриви. но все пак се обади за проследяване, аз винаги го правя, когато съм притеснена.

успех!

Общи условия

Активация на акаунт