Покривен ФДТ за суха кожа...

  • 4 245
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Моля, кажете хубав, покривен фон дьо тен, който, обаче да не изсушава кожата.
Бях наскоро в един магазин за козметика и момичето там ми каза, че покривните дон дьо тен-и са за мазна кожа, а по-леките и прозрачни са за суха... Вярно ли е това?
Искам да е покривен, но да не ми изсушава кожата.

Помогнете, моля  Praynig


# 1
  • София
  • Мнения: 122
Е не мисля , че точно такава е взаимовръзката. Много зависи от това какъв ефект търсиш. По-скоро това твърдение произтича от факта, че една мазна кожа уж трябва да е по-проблемна, пори за прикриване и т.н и за сухата кожа на обратния принцип.  Ама това от чисто естетическа гледна точка според мен , иначе не виждам логика за няква си "полезност"  в тежките фон дьo тени. Иначе за конкретна марка честно казано незнам вече, аз също си търся нещо light версия, че имам навик да си ги доолекотявам допълнително с хидратиращо кремче, а не е това идеята по принцип Simple Smile.

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 211


аз съм фен на Клиник като цяло, мисля, че този е за суха кожа, но се консултирай в магазина им, вземи си мостри и прецени Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Revlon - Color stay за суха кожа...самият фон дьо тен е с по-плътна консистенция и е много удобен за нанасяне...аз съм със суха кожа и ползвам този...страхотен е  Peace

# 4
  • Мнения: 5 313
Лумене двуфазния.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
А този на Лумене ще се изям, че го няма във Варна  #2gunfire

# 6
  • Мнения: 5 313
А този на Лумене ще се изям, че го няма във Варна  #2gunfire
в магазините предлагащи продукти на Лумене би трябвало да ти го заредят,ако поръ4аш.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Честно да ти кажа намерих само едно място на което продават техни неща, които бяха останали...питах дали ще зареждат и казаха не  Peace

# 8
  • Мнения: 3 830
Ползвала съм на Лумене, но хич не съм доволна, не е достатъчно покривен. Ще видя този на Ревлон дали е подходящ за моята двадесет и четири годишна суха кожа  Simple Smile   bouquet

# 9
  • Мнения: 17 402
Имам на Аркансил- препоръчаха ми го за суха кожа, но е много леко покривен и не те устройва. Виши също имат за суха кожа, доколкото знам

# 10
  • Мнения: 38
Мойта кожа също е много суха, даже често се бели на места, но преди около година ми препоръчаха един фдт за суха кожа от който съм много доволна и ти го препоръчвам  Wink Не е някакъв марков или скъп, но пък е доста покривен  Wink Казва се Импала и почти навсякаде го има.

# 11
  • Мнения: 1 149
Revlon - Color stay за суха кожа...самият фон дьо тен е с по-плътна консистенция и е много удобен за нанасяне...аз съм със суха кожа и ползвам този...страхотен е  Peace

Цената каква е newsm78

# 12
  • Мнения: 2 414
Revlon - Color stay за суха кожа...самият фон дьо тен е с по-плътна консистенция и е много удобен за нанасяне...аз съм със суха кожа и ползвам този...страхотен е  Peace

Цената каква е newsm78
20-25 лева. Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз си го купих за 22 лв...и го свърших за около 3 месеца, като съм слагала всеки ден  Peace

# 14
  • Мнения: 2 414


аз съм фен на Клиник като цяло, мисля, че този е за суха кожа, но се консултирай в магазина им, вземи си мостри и прецени Peace
Каква е цената на Клиник?

Общи условия

Активация на акаунт