Какъв прах за пране, омекотител?

  • 6 858
  • 86
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 26
Ползвам Тео Бебе, но на бебка се появиха малки пъпчици на групички по ръцете и крачета, коленцата..., а е само на кърма. Кожния лекар предписа Линола фет масло за вана и кремче Lipobase...
Споделете какъв прах ползвате вие?

# 1
  • Мнения: 1 924
Персил сензитив - за дрехите на цялото семейство.

# 2
  • Мнения: 452
Прах-Сано максима лилав, омекотител за бебешките дрехи не ползвам.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 603
Пробвай SANO, на мен много ми хареса.
Той е за хора с чуствителна кожа. Взех такъв за бебката, а сега просто не купувам друг прах и си пера всичко с него.

# 4
  • Мнения: 1 896
То тая тема не е за тук, ама най-важното е да е без ензими прахът за бебета. Такива са Сано и Тео Бебе. Без фосфати също е добре, но такива са само на Фрош. А без фосфати и без ензими е само Бамбино Мио ма е мноо скъп.

# 5
  • Мнения: 10 983
Прах - Persil Sensitive или Ariel.
Омекотител - Lenor или Sano Maxima.
С тях перем дрехите на цялото семейство.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 504
SANO прах за пране и SANO омекотител..

# 7
  • Мнения: 151
SANO прах за пране и SANO омекотител..


 Peace

# 8
  • Мнения: 33
На моето бебе се беше появил същият проблем и се оказа, че е от перилни препарати. Пера с бебешки прах, но майката му била в доброто изплакване на дрехите. Та сега след пълната програма на пералнята, която пускам да пере с повече вода отколкото е необходимо, правя и още едно плакнене, за по сигурно. Проблема по кожата на бебка изчезна. Но имай предвид, че кожата на някои бебета е по-чувствителна отколкото кожата на други.
Също внимавай и каква бебешка козметика ползваш! Моят принцип е - колкото по-малко козметика, толкова по-добре!

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Все още изпозлвам Persil Sensitive (Сега ползвам течен, а не прах)
За омекотител Lenor или Silan Sensitive  Peace

# 10
  • Мнения: 698
Омекотител слагам в дрехите на сина ми съвсем от скоро - Силан сензитив; мисля, че омекотителят принципно е твърде алергизиращ продукт, неподходящ за контакт с детската кожа.
Прах за пране - Тео бебе, като беше малък ползвах Персил.

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 09:04 от Леда

# 11
  • Мнения: 4 496
Тео бебе-за малката,и бял Ленор кокиче.Но скоро се наложи и нейните да ги изпера с нашия-Рекс,нямаше проблем.

# 12
  • Мнения: 689
Прах - Sano Maxima, омекотител не използвам.

# 13
  • Мнения: 4 621
SANO прах за пране и SANO омекотител..
Peace

# 14
  • Мнения: 5 362
Тео-бебе или Роса съм използвала за бебешките дрехи.Омекотител не.

Общи условия

Активация на акаунт