някакъв медикамент за успокяване при никнене на зъбки

  • 1 506
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
Моля, ви да ми кажете вие какво ползвате при проблемно никнене на зъбки.Пробвах КАЛГЕЛ , но не мисля ,4е помага.Вие какво ползвате и колко мислите ,4е облек4ават тези гел4ета или каквото слагате.Мисля че доста ги боли горките мъници и ми е кофти да стоя безполезна и да гледам

# 1
  • Мнения: 1 081
Другото масово прилагано е Дентинокс, на нас ни помага, вече 4 зъбчета изкарахме с него

# 2
  • Мнения: 678
Дентинокс и Панадол при температура  Peace

# 3
  • Мнения: 5 393
Пробвала съм Дентинокс и Калгел-без особено голям ефект.Не очаквай чудеса от тези гелчета.Имаше и едно хомеопатично средство ,ама как се казваше..... newsm78Не помня.
Наистина е неприятно да стоиш и да гледаш как детенцето ти го боли, но няма как-това е нещо през което всяко бебче минава.При някои по-лесно и безболезнено, при други-обратното.Успех Peace

# 4
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Нищо не ползвам. Peace

# 5
  • Мнения: 184
и при нас е същото кал гел не ни помага,сега го мажа с тантум верде по 3 пъти на ден но и то не помага кой знае колко

# 6
  • Мнения: 7 201
Аз бях доволна от Дентинокс,но сега чух и за Пансорал-казват,че е добро. Peace

# 7
  • Мнения: 4 111
Имате ли познати в Гърция? Тук има едно много ефикасно гелче, ползваме го и облекчава значително болката. В аптеката го препоръчаха като най-доброто тук и в последствие се оказа, че и други гръцки мами са много доволни.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 242
Генгигел бейби!
По-скъп е, но си заслужава! Поне при сина ми имаше страхотен ефект, зъбките му започнаха да пробиват около годинката и после по няколко накуп. Започва да действа след ок. 24 часа, но много му помагаше (трябва само редовно да се маже). Не е като другите гелчета с моментно и временно действие.

# 9
  • Мнения: 5 026
Дентинокс, Пансорал.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз ползвах най-често Дентинокс.Питай в аптеката за хомеопатия,имаше нещо,но и аз не се сещам името(ако може някой да подскаже)

# 11
  • Мнения: 288
...Питай в аптеката за хомеопатия,имаше нещо,но и аз не се сещам името(ако може някой да подскаже)

Хамомила!  Peace

# 12
  • Мнения: 393
Дентинокс и Панадол при температура  Peace
И аз това давам.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 230
Дентинокс, Панадол и Хамомила
Мами, моля ви не препоръчвайте Хамомилата да се закупи от аптеката без да има точна дозировка от хомеопат.

# 14
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ползвах Дентинокс и Калгел, но не помагаха. Доволна съм от Пансорал, а при кризи давам Нурофен.

Общи условия

Активация на акаунт