Чудо!Той пусна детето......

  • 1 140
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Eдна моя стара тема!
 Писах преди време,от4аяна и сломена пред глупоста на бившият съпруг,който не пускаше детето с мен зад граница!
   Дойде време да се похваля! Grinning
   Нещата заработиха в моя полза....При последният ми разговор с него,той се съгласи!Да!Просто ей така каза,,Добре...пускам я!Документите които трябва да подпиша при теб ли са?''
 ShockedНе вярвах!
Обещях да пиша ако един ден и на моята улица слънце изгрее.....не мина много време...и ето,4е пиша!
Искам,още веднъж да благодаря за подкрепата ви която ми оказахте моми4ета.....,за силата която ми дадохте,за съветите!
И тук е моментът да благодаря ли4но и на Пела,за това,4е ми помогна бързо да оформим документите!4е,ми даде съвети и напътствия къде и какво да правя,по изготвяне на декларациите които бяха нужни!
Пела,благодаря ти!Ти си слънце!  bouquet
Ето и да по4ерпя виртуално по слу4ая!
 newsm38
И едно послание към вси4ки....Не се от4айвайте каквото и да се слу4ва,не унивайте,защото след дъжд винаги изгрява слънце!Борете се за това което искате и един ден ще го полу4ите!Бъдете силни мили май4ици!Прегръщам ви! Hug

# 1
  • Мнения: 2 327
Поздравления! Много приятни и интересни екскурзии извън граница пожелавам на малката госпожица Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 655
А ходихте ли вече някъде?
Искаме снимки с пътешествия на красивата мама и малката принцеса.

# 3
  • Мнения: 1 568
Браво ,това  е много тежък и изнервящ момент,ако на мен ми се наложи,моят никога няма да разреши!  bouquet

# 4
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Браво!!! И на мен ми се усмихна щастието на тази тема  Laughing И нашия татко го удари нещо по главата и обърна добрата страна.... Peace Паспорта на малката ще е готов в понеделник!!!! newsm44 И аз чак не мога да повярвам, та бях решила да си трая, докато не видя всички документи готови, ама като видях тази тема и не се сдържах и аз да се похваля Blush
  bouquet

# 5
  • Мнения: 589
Браво!!! И на мен ми се усмихна щастието на тази тема  Laughing И нашия татко го удари нещо по главата и обърна добрата страна.... Peace Паспорта на малката ще е готов в понеделник!!!! newsm44 И аз чак не мога да повярвам, та бях решила да си трая, докато не видя всички документи готови, ама като видях тази тема и не се сдържах и аз да се похваля Blush
  bouquet
Имай предвид,че само паспорта не е достатъчен.Докато е на кеф,нека ти подпише и декларация,че е съгласен да извеждаш детето без него...

# 6
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Браво!!! И на мен ми се усмихна щастието на тази тема  Laughing И нашия татко го удари нещо по главата и обърна добрата страна.... Peace Паспорта на малката ще е готов в понеделник!!!! newsm44 И аз чак не мога да повярвам, та бях решила да си трая, докато не видя всички документи готови, ама като видях тази тема и не се сдържах и аз да се похваля Blush
  bouquet
Имай предвид,че само паспорта не е достатъчен.Докато е на кеф,нека ти подпише и декларация,че е съгласен да извеждаш детето без него...
Да, точно това мисля да го направим още в понеделник, когато взема паспорта, защото тази декларация е въз основа на паспорта, или аз бъркам newsm78.. Стискайте палци да е на кеф още една семица Praynig

Общи условия

Активация на акаунт