Какви пюренца ядат бебоците ви?

  • 1 068
  • 21
  •   1
Отговори
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Хайде и аз сега за пюретата...  newsm56
Мами, какви марки пюрета давате на бебоците си и защо? Кои им харесват?
Аз съм давала досега само на ХИП и Нестле, веднъж и на Ганчев, но чета много неприятни неща за последните и не бих давала повече.

# 1
  • Мнения: 865
Давала съм на Хипп.Харесва ги.Затоване не съм купувала други видове. Приготвям най-често домашни пюрета -зеленчукови и месни.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
Хип, Гербер. Отскоро и домашни.

# 3
  • Мнения: 1 049
Ние сме само на ХИП или НЕСТЛЕ и страшно ни се услаждат. Нямам доверие на Ганчев, а и повечето са наблъскани със захар.  Wink

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Вики харесваше само АМ-АМ. Купувала съм и от другите, но уви  Confused А от месните изобщо не яде  Shocked

# 5
  • София
  • Мнения: 3 610
Ние караме на домашни,а когато се наложи-Ганчев,не че много ми харесват,но това мога да си позволя,пък и бебо не им се мръщи.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Купувала съм Хип Гербер Хаме . Ниощо не ядеше . сега аз готвя и тя хапва

# 7
  • Мнения: 319
Хип и от 3-4 дни на Гербер, че са по-вкусни.

# 8
  • Мнения: 2 821
Хип, Ганчев, домашно приготвени.

# 9
  • Мнения: 753
само домашни /за мое щастие и гордост Wink - май съм задобряла/
Днес яде парченце телешко, карфиол, червена чушка; каша с добавена пасирана круша.
/аз по-скоро разбрах въпроса като вид - от какви храни - пюренца Simple Smile/

# 10
  • Мнения: 3 695
Давала съм Хип, Семпер, Гербер и Сънвал. Не робувам на марката, а чета под лупа съдържанието и купувам най-изчистените от към сол, захар, глутен, оцветители и консерванти  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 721
Досега съм давала само Хип и Семпер. Поради същата причина като tini-mini - чета с лупата да няма сол, захар и какво ли още не дето им бутат някои фирми.

Аа, и едно злополучно даване на морков и тиква на Семпер в началото на захранването, от които се обрина бебето и засега ги избягвам.

# 12
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
 До сега сме опитвали на ХИПП, Гербер и на Бебевита. Чета много внимателно какво съдържат, че в някои има захар. На Ганчев за сега отбягвам. Правя си пюрето сама, само за нови продукти ползвам купешките.

# 13
  • Мнения: 336
Hipp и Nestle, само плодови, без добавки на захар, оцветители, сгъстители и пр. Отказва всякакви зеленчукови, затова спрях да настоявам. Любимото е круша на Hipp. Харесва й също праскова и ябълка на Nestle, морков + ябълка и тиква + ябълка на Hipp. Gerber и Semper не съм давала досега. Ганчев не ми вдъхват доверие и на мен... Засега хапваме едно бурканче 125 гр за 2 дни, но когато прояде по-сериозно, не знам дали ще ми е по финансовите възможности да храня само с готови...

# 14
  • Мнения: 738
Купуваме основно на Гербер и Хип-тези май най-много ги харесва,макар и още да е изцяло на кърма и все още да не сме заместили цяло хранене с пюре.Моят специалитет е основно картофеното пюренце с постепенното добавяне на различни зеленчуци.

Общи условия

Активация на акаунт