Може ли след отрицателен тест да има бременност?

  • 1 817
  • 14
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Момичета, много ме е страх. Закъснява ми с 2 дни, а по принцип имам цикъл, точен като часовник. И все се молех някой месец да не ми дойде, а ето че сега съм в тази ситуация, направих два теста (единият в деня, в който трябваше да ми дойде, другият днес, на втория ден от закъснението), но и двата са отрицателни.  Cry От овулацията, която беше доказана с тестове, а не от лекар, са минали точно 16 дни. около 5 дни преди датата на цикъла имах всички признаци за М., болки в корема, чувствителност на зърната на гърдите, болки в кръста, но сега всичко изчезна. Само от време на време усещам присвивания долу ниско в корема и вече в продължение на една седмица ставам всяка сутрин между 5 и 7 часа да пишкам, а преди не ми се е случвало. Много се надявам да съм бременна най-после и аз, но толкова ме е страх да не се окаже поредната заблуда и поредните напразни надежди... Confused
Смятам да изчакам до 10-ти ден закъснение и отново да направя тест, ако няма нищо, но как ще изчакам незнам... newsm78
И възможно ли е все пак да има бременност след 2 отрицателни теста?
Ох, стискайте ми палци!!! Дай Боже... Praynig Praynig Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 9 110
При отрицателен да си бременна е възможно, доколкото знам- особено направен само 2 дни след закъснението. Дано да си, щом толкова много го искаш  Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 35 937
ДА възможно е

# 3
  • Мнения: 7 716
Възможно е. Ако направиш кръвен тест ще разбереш веднага. В противен случай - търпение. Успех и пиши.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Възможно е. Ако направиш кръвен тест ще разбереш веднага. В противен случай - търпение. Успех и пиши.
Ето това е.

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Да, пусни кръвен тест щом нямаш търпение.  Успех!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Благодаря Ви, мили момичета, за бързите отговори. И аз си помислих за кръвен тест, но предпочитам да не насилвам нещата. Ще се опитам да се успокоя и да се въоръж с търпение, за да почакам до по-голямо закъснение. Ако е рекъл Господ всичко ще бъде наред и ще стане така, както трябва да бъде. Дано новината е хубава...!!! Praynig Praynig Praynig
Ще ви известя в първия миг, в който науча какво става с мен! Дори и на мъжа ми нищо не съм казвала, а така ми се иска, но не искам да го разочаровам, ако тревогата е фалшива.
Остава ми само да чакам... Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 7 716
Усмихни се! Късмет. Laughing

# 8
  • Мнения: 3 453
Дано тестовете да бъркат! Praynig Успех! Hug
Защо не си измериш БТ утре сутрин?

# 9
  • Мнения: 1 209
Направи един кръвен тест! Успех... Praynig

# 10
  • Мнения: 4 324
Тестовете за бременност "улавят" хормона ЧХГ в урината. Ако него го няма не си бременна и теста е отрицателен. Другата причина тестът да показва една чертичка е количеството на този хормон да е много малко и да не може да се улови, в този случай може да има бременност.

Изчакай 2-3 дена направи още един тест, и ако пак е птрицателен и няма менструация направи кръвен!

Стискам палци!

# 11
  • Сливен
  • Мнения: 894
При отрицателен да си бременна е възможно, доколкото знам- особено направен само 2 дни след закъснението. Дано да си, щом толкова много го искаш  Praynig
дано Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Момичета, кофти развитие! Вчера сутринта ми дойде и то с ужасни болки. Винаги ме е боляло много силно, но такова чудо не е било. След като припаднах, мъжът ми ме закара в спешен център, където ми включиха система и ме натъпкаха с обезболяващи. Но ми тече ужасно слабо, само като ходя до тоалетната. А на цвят си е каквото трябва да бъде. Много странно и съм доста притеснена.
Пак няма радост...! Cry

# 13
  • Мнения: 3 453
Съжалявам! Sad
Това, което описваш веднъж ми се е случвало. Тогава имах фоликулярна киста и болките бяха доста силни, а менструалното течение - слабо.
Какво казаха в болницата? Слабото течение може да е от лекарствата, с които са те натъпкали. Защо не се обадиш на гинеколога си?
Съжалявам! Бързо възстановяване! Hug

# 14
  • Мнения: 2 422
Съжалявам миличка Tired Sad

Общи условия

Активация на акаунт