хомеопат във Варна

  • 12 311
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
 Grinning Здравейте на всички!!!
Да ви кажа, че в момента във Варна е др. Янкова, ако някой се интересува и няма възможност да ходи до София за преглед, сега може да си запише час- 0888 675497
 Peace

# 1
  • Мнения: 2 655
Ние тук си имаме доктор Кремена Хаджиева, която е невероятна.
Моите вечно боледуващи дъщери, са обикаляли къде ли не, само доктор Хаджиева успя да се справи с тях.
Невероятен човек, личност и интелигентно присъствие.
На мамите, които ще прочетат тази тема я препоръчвам с две ръце Peace Peace Peace
А и защо ни е доктор от София днес, като на мен ми трябва доктор тук 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата и 30 в месеца, цяла година, които винаги си вдига мобилният и те напътства и съветва.
  bouquet  bouquet  bouquet
Това са цветя за доктор Хаджиева!!!

# 2
  • Мнения: 314
Ние тук си имаме доктор Кремена Хаджиева, която е невероятна.
Моите вечно боледуващи дъщери, са обикаляли къде ли не, само доктор Хаджиева успя да се справи с тях.
Невероятен човек, личност и интелигентно присъствие.
На мамите, които ще прочетат тази тема я препоръчвам с две ръце Peace Peace Peace
А и защо ни е доктор от София днес, като на мен ми трябва доктор тук 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата и 30 в месеца, цяла година, които винаги си вдига мобилният и те напътства и съветва.
  bouquet  bouquet  bouquet
Това са цветя за доктор Хаджиева!!!

подкрепям с две ръце newsm10 newsm10 newsm10

# 3
  • Мнения: 5 500
Ние тук си имаме доктор Кремена Хаджиева, която е невероятна.
Моите вечно боледуващи дъщери, са обикаляли къде ли не, само доктор Хаджиева успя да се справи с тях.
Невероятен човек, личност и интелигентно присъствие.
На мамите, които ще прочетат тази тема я препоръчвам с две ръце Peace Peace Peace
А и защо ни е доктор от София днес, като на мен ми трябва доктор тук 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата и 30 в месеца, цяла година, които винаги си вдига мобилният и те напътства и съветва.
  bouquet  bouquet  bouquet
Това са цветя за доктор Хаджиева!!!

подкрепям с две ръце newsm10 newsm10 newsm10
И аз Peaceно аз съм писала неведнъж!

# 4
  • Мнения: 1 353
Аз също съм много доволна от Кремена Хаджиева.  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 640
Може ли да дадете координати на тази докторка, моля? Къде преглежда, телефон? Благодаря предварително.

Аз също съм много доволна от Кремена Хаджиева.  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 314
Може ли да дадете координати на тази докторка, моля? Къде преглежда, телефон? Благодаря предварително.

кабинетът и е на ул.Христо Попович 15.тел:658565 и gsm:0888 221 888

# 7
  • Мнения: 2 640
Благодаря Сусу Simple Smile ще и звънна и ще я посетим.

# 8
  • Мнения: 164
Аз отскоро водя дечковците и съм доволна за сега.Дано и занапред ни помага все така.

# 9
  • Мнения: 165
И аз да добавя, че сме много доволни и от отношение и всичко  Wink

# 10
  • Мнения: 2 640
Може ли да кажете нещо по конкретно - от какво по точно сте доволни освен от отношението на жената? Децата спряха да се разболяват или какво.

Не се заяждам - само питам (уточнение)

# 11
  • Мнения: 10
Кремена Хаджиева класически хомеопат ли е ?

# 12
  • Мнения: 5 500
Да, класически е.
Иначе на въпросите на nivear се чудя как да отговоря без да пиша много...
може би има значение, че аз не съм давала други лекарства освен хомеопатични и не съм водила децата при никакъв друг лекар. От самото начало са при нея, не се съветвам с педиатър, нито искам други мнения.
Най-кратко: боледуват, но от началото на годината големия 3 пъти, минава за 2 дни. Малкия за първи път преди 3 дни вдигна Т 38.5, вероятно зъби, не съм давала Тпонижаващи, а само ХЛ. Сутринта беше репичка.
Иначе докторката поне си вдига телефона по всяко време на денонощието, не знае събота и неделя. И в нашите случаи явно намира точното лекарство веднага, не съм давала АБ, децата не са стресирани от лекари, инжекции, бели престилки и прочие.
От какво да не съм доволна?

# 13
  • Мнения: 89
Здравейте мами!След като прочетох постингите ви и една седмица вече малката кашли,кардинално взех решението да се свържа с др.Хаджиева,която са ми препоръчвали и от други места.Още на същия ден ме прие,около час разговаряхме или по-точно отговарях на въпросите й,после ми изписа рецепта и си тръгнахме.Взех лекарството веднага,започнах да го давам,но детето вдигна Т 37,4,видимо се влоши,спи й се,лежи й се,кашли повече,боли я корема и ушенцето/за първи път от както се е родила/.Свързах се с лекарката,тя каза че е нормално и да започна да давам лекарството през 4 часа/Сулфур 30/.Не ми обясни кога трябва да очаквам подобрение,само ако Т се повиши да й дам парацетамол.Според вас това нормално ли е наистина!В случая се чувствам абсолютно невежа и незнам как да реагирам,освен да й звъня при всяка нова болежка!

# 14
  • Мнения: 274
Ние тук си имаме доктор Кремена Хаджиева, която е невероятна.
Моите вечно боледуващи дъщери, са обикаляли къде ли не, само доктор Хаджиева успя да се справи с тях.
Невероятен човек, личност и интелигентно присъствие.
На мамите, които ще прочетат тази тема я препоръчвам с две ръце Peace Peace Peace
А и защо ни е доктор от София днес, като на мен ми трябва доктор тук 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата и 30 в месеца, цяла година, които винаги си вдига мобилният и те напътства и съветва.
  bouquet  bouquet  bouquet
Това са цветя за доктор Хаджиева!!!
здравей, мога ли и аз да я посетя или само деца преглежда д-р ХАДЖИЕВА?

Общи условия

Активация на акаунт