Кухня от Айко

  • 3 360
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 733
Здравейте, търсих информация по темата, но не открих, затова пускам нова тема. Някой поръчвал ли си е кухня по индивидуален проект от Айко? Ходихме вчера до магазина им, казаха, че за 30 дни могат да ни я изработят. Цените им са много добри, но все пак бих искала да чуя мнения на реални потребители по въпроса.

# 1
  • Мнения: 8 999
Те не работят по индивидуални проекти - всичко им е на модули, ти просто си избираш комбинацията. В някои кухни е невъзможно да се намести перфектно кухня от готови модули, но ако при теб помещението позволява, мисля, че си направила добър избор. Моя приятелка има кухня от Айко,от 3 години я ползва и е много доволна, а и като бях последния път там се влюбих поне в 4-5 от изложените конфигурации. Цените им са много добри. За сроковете - общо взето ги спазват, най-много да те забавят няколко дни. Ако сега ми предстоеше обзавеждане на кухня без чупки и кривки /каквато е моята/, със сигурност щях да си поръчам от Айко. Успех и дано останеш доволна!

# 2
  • Мнения: 1 733
Те не работят по индивидуални проекти - всичко им е на модули, ти просто си избираш комбинацията. В някои кухни е невъзможно да се намести перфектно кухня от готови модули, но ако при теб помещението позволява, мисля, че си направила добър избор. Моя приятелка има кухня от Айко,от 3 години я ползва и е много доволна, а и като бях последния път там се влюбих поне в 4-5 от изложените конфигурации. Цените им са много добри. За сроковете - общо взето ги спазват, най-много да те забавят няколко дни. Ако сега ми предстоеше обзавеждане на кухня без чупки и кривки /каквато е моята/, със сигурност щях да си поръчам от Айко. Успех и дано останеш доволна!
Аз също буквално се влюбих в някои от изложените кухни. Проблемът е, че нашето помещение наистина е с чупки и кривки, затова като ги питах, те казаха, че могат да ми направят кухня, която да е по нш индивидуален проект. Ще видим довечера, като им покажа чертежа на кухнята, какво ще кажат Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 494
Дааа, на супер цени са и са готини Peace Само че, както ти е казала Байбиби не работят по индивидуални проекти.
А моята кухня си е невъзможно да я набутам с готови модули Crazy

Ако ти позволява-супер.
Ако не, мога да ти дам на лични моята фирма, където реших да поръчам, цените са добри,  но не мога още да дам отзиви, защото днес ще вземат размерите и чак след месец мога да кажа дали съм доволна  Hug

# 4
  • Мнения: 1 492
И аз ходих с чертежа при тях, но поради това, че работят с готови модули, ми промениха почти цялата визия на кухнята. Simple Smile "Този шкаф, не може да е толкова сантиметра, трябва да е толкова и т.н.." Аз се отказах.
Ако те устройва, това което ще се получи - действай.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 005
  megan@ ,пусни ми и на мен координати ,моля те. Предстои ми обзавеждане на цял апартамент ooooh! и събирам информация за всичко.

# 6
  • Мнения: 4 300
В Айко има кухни на различни прозводители- има и полски, има и на Бурлекс , и на Интериор 46. Така че ако избереш някоя от БГ фирмите можеш да се свържеш директно с тях и те да ти изпълнят всичко по поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт