Моля даите мнение за тази количка.

  • 1 089
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Мами даите мнение за тази количка-http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_13_192/products_id/681 ако някой я е ползвал или знае нещо повече, защото аз я харесах и държа да има зимен кош , защото бебо го чакаме всеки момент и мисля , че е по-добре за малко бебе зимата да е в по-затворен кош а не ми се дават 800-1000 лева за чико трио или джордани (питах за тях дали може дя се купят без кошницата за кола но ми казаха че си вървят комплект и аз се отказах от тях).А и в крайна сметка толкова много ли се ползва кошницата , защото съм чела , че бебо не трябва да седи в нея пожече от 2-3 часа , а колкото за едното превозване в месеца до педиатъра то моята кума си го возеше в зимния кош . Вече нещо много се обърках ooooh! даите съвет.Вие какво направихте? newsm78

# 1
# 2
  • Мнения: 15 229
Количката е страхотна. Не го казвам от опит. Много исках да си я купя, но й забавиха вноса с 2 месеца и си взех друга. Но ако я бяха вкарали по-рано със сигурност щях да я взема  Peace

# 3
  • Мнения: 3 698
Страхотно изглежда, но аз не бих си я купила, заради килограмите.На мен комбинираната ми беше 9 кг. и пак ми беше тежка, когато си взех лятна си поех въздух.Просто ти обръщам внимание, че е по-тежичка, иначе наистина супер изглежда  Peace .

# 4
  • Самоков
  • Мнения: 561
Много добре изглежда количката. Аз бих си я купила.

# 5
  • Мнения: 1 371
Готина е. Вземете си я. Но с тези кг, ако трябва стълби да изкачваш....

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Супер е количката  newsm10. Красива, изглежда удобна, добра цена.
Колкото до кошницата - моето бебе, което беше зимно, докато навърши 2 месеца, го возихме само 2 пъти на консултация и го слагахме в порт-бебето. Друг е въпросът, обаче за безопасността. Ето защо ти препоръчвам да си вземеш кошница, може и по евтина и от продавалника за пътуване, пък и бебчовците много обичат в къщи да ги люлеят в кошниците и да седят в тях за да виждат повече.
За килограмите на количката не бих се притеснявала чак толкова - аз също бях полудяла на тема лека количка, когато купувах лятната, пък сега виждам, че това не е най-важното. Качвам стълбите на заден ход.

# 7
  • Мнения: 140
Много благодаря за отговорите момичета.Stenly защо казваш , че бебето седи в кошницата в къщи Thinking като съм чела някъде , че не било хубаво да седи повече от 2-3 часа в нея-вярно ли е въобще това? newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Stenly защо казваш , че бебето седи в кошницата в къщи Thinking като съм чела някъде , че не било хубаво да седи повече от 2-3 часа в нея-вярно ли е въобще това? newsm78
bobetto в началото бебето спи доста, така че го слагаш в кошницата действително по малко,  да погледа света, докато е будно.Моят марти получи кошницата, когато беше на 40 дни и оттогава го слагах там. Подлагах възглавничка или меко одеалце отдолу, докато стана на ок. 4 мес. и не е стоял повече от 1-2 часа. Връзвах и играчки на дръжката - да гледка и бута, т.е. замени ми шезлонга. Не ззнам какво щях да правя без нея. Колкота до това дали е вредно, дори педиатърката ми каза, че тази поза е удобна за детето, но разбира се не е полезно да стои дълго време, в което и да е положение, нали и когато спи, сменяме позите, наляво - надясно.
Иначе имам познати, които направо си отгледаха детето в кошницата, беше много ревливо и само там спеше, дори през нощта. сега е едно здраво и палаво момченце на 4,5 год.
Успех в избора. ако имаш още въпроси питай. нали затова сме тук   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 195
И аз съм си харесала тази количка Simple Smile Направо съм луда по нея ходих сигурно 3-4 пъти в магазина където я видях, лесно подвижна е и ми изглежда страшно удобна, а странно че в магазиня беше 430лв, а тук е по-евтина  Laughing

# 10
  • Мнения: 120
Наистина изглежда добре,но от опит знам колко малко се използва зимния кош и как кум 7-8 месец на детето,запо4ва да ти тежи страшно коли4ка +дете (ако има и стьлби...)и запо4ваш да искаш някоя по-лека дори лятна.А и работата ми е такава 4е имам впе4атления и мнения на много маики.А кош4етата наистина са много удобни и се ползват много и нама проблем за детето колко ще стои стига да му харесва. Успех ...

Общи условия

Активация на акаунт