Кога спряха децата ви да спрат да ядат през ноща

  • 1 699
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте  Hug ще ми бъде интересно да споделите кога спряха децата ви да спрат да ядат през ноща,дъщеря ми е на 8 месеца и 11 дена и все още се буди и то точно на часа яде през 4 часа,как мога да я отуча от нощното хранене давам и сок или вода да я залъжа ама не мога да я залъжа буди се точно на часа да яде Flutter

# 1
  • Мнения: 5 362
На почти 2 мес. беше Калина като отказа нощното хранене.
Щом иска-давай й.Сама ще се откаже някой ден-споко Peace

# 2
  • Мнения: 8 242
Още се буди между 10-30 пъти за да суче  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 941
на втория месец,сам.Но моята приятелка хранеше нейния до 8м.После той сам се отказа.При вас също ще бъде така,насила не става Peace

# 4
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
точно 2 дни преди да стане на 1 годинка. Едновременно с отказването на храненето нощем отказа и кърменето.

# 5
  • Мнения: 4 621
На 3 месеца Яна спря да се буди през нощта Peace

# 6
  • Мнения: 1 371
От шестият месец. Случва се и сега да се събуди....Но е много рядко.

# 7
  • Мнения: 689
КОгато започна да яде АМ - на 4 месеца

# 8
Дъщеря ми спря нощното хранене към годинката, а синът ми когато стана на два месеца.

# 9
  • Мнения: 11 003
Рая спря да се буди в края на 2 месец. Дано не си промени навиците. Praynig

# 10
  • Мнения: 2 849
На година и половина все още се събужда за мляко . Grinning

# 11
  • Мнения: 474
И аз бях пуснала много подобна тема тук  Mr. Green всички мами бяха на мнение, че детето трябва да спре само - и аз съм за това   newsm10 /по едно време се мъчех да я спирам, но само се изнервях  smile3514/ Сега  breastfeeding и след това  Sleeping smile3524

# 12
  • Мнения: 2 035
На година и половина все още се събужда за мляко . Grinning

Хихихи ....и ние сме така... само с малката разлика, че сме на година и един месец  Grinning

# 13
  • Мнения: 845
Беше на 1 месец най-много. Но се случва, когато никне зъбче да се буди и иска мляко, но това се е случвало 4-5 пъти до сега иначе в повечето случаи предлагам вода.

# 14
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
дъщеря ми като стана на 2 месеца отказа храненето през нощта, а синът ми  на 4м.

Общи условия

Активация на акаунт