среща с анестезиолога

  • 2 201
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Предстои ми нормално раждане с епидурална упойка (ако всичко е ок  Praynig )
Чувала съм, а и съм чела, че е нужно да се проведе разговор между анестезиолога и жената преди самото раждане. Използвалите тази упойка, имахте ли такъв разговор и в какво точно се състои той? Този, с когото аз се уговорих за упойката, изобщо не спомена за подобно нещо...

# 1
  • Мнения: 592
При мен след тестуването за алергии(аз раждах секцио със спинална)ме пратиха при анестезиолог.Там той записва  в обм.карта,някакви заключения,пита за алергии и т.н.На мен всичко това ми излеждаше като среща за 25 лв.

# 2
  • Мнения: 423
Предстои ми нормално раждане с епидурална упойка (ако всичко е ок  Praynig )
Чувала съм, а и съм чела, че е нужно да се проведе разговор между анестезиолога и жената преди самото раждане. Използвалите тази упойка, имахте ли такъв разговор и в какво точно се състои той? Този, с когото аз се уговорих за упойката, изобщо не спомена за подобно нещо...
Аз нямах никаква уговорка с доктор, и в процес на раждането казах, че искам епидурална упойка и при определеното разкритие ми я поставиха без никакъв проблем и излишни изследвания и разговори.

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Да, в деня на раждането говорих с анестезиоложката и тя ми отговори на всички въпроси и подробно на разбираем език ми описа цялата процедура.
Много съм доволна от самата Епидурална, родих лесно и бързо.
Не се притеснявай и леко раждане.

# 4
  • Мнения: 1 092
аз имах такава среща седмица преди да родя Peace.На тази среща анестезиолога попълва една анкетна карта,която ти дава да подпишеш и ти обяснява всичко , което те интересува Peace.Леко раждане  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 216
Моята беше седмица преди раждането (планово секцио), попълних анкетна карта, не са ми правили тестове. Говорих си подробно с докторката, беше много мила и ми отговори на всички въпроси

# 6
  • София
  • Мнения: 4 588
Имах нещо като консултация с анестезиолог ден преди раждането ( секцио), защото тогава решиха, че така ще се роди Ники. Heart EyesОбясни надве-натри какво ще се случи на другия ден и това беше. Никакви тестове за алергии не са ми правили. Анкетната ми карта я попълни акушерката.

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 02:18 от passion

# 7
  • Мнения: 4 496
Анестезиологът попълни анкетна карта и ми направи тест за алергии,като ми драсна 4 пъти ръката с игла и намаза всяка чертичка с нещо. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт