Какви каши ядат вашите бебете?

  • 3 365
  • 46
  •   1
Отговори
Здравейте, какви каши купувате и ядат ли ги вашите бебета? Ние на 6м. пробвахме оризовата на Нестле, но  не се хареса. На 8м. пробвахме овесена с банан и праскова на Хип(на кутията пише, че е без глутен), но и тя не се хареса. При вас как е?

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 21:57 от renii

# 1
  • Мнения: 96
Пробвай Милупа ябълки и моркови. Тя е най-приеманата от нас. Имай пред вид обаче, че някои деца изобщо не обичат каши. Към тях можеш да добавиш плодово пюре или пасиран плод, за да ги яде детето.

# 2
  • Мнения: 4 447
Опитай безглутеновите на Слънчо. Ние започнахме с тях и се харесаха много. А и са на по-приемлива цена, отколкото на Милупа, Хумана, Нестле и Хип.

# 3
  • Мнения: 1 420
Повечето каши на Слънчо са със захар. Ние хапваме Ориз и Рожкови на Нестле и Кари много я харесва.

# 4
  • Мнения: 4 447
Повечето каши на Слънчо са със захар. Ние хапваме Ориз и Рожкови на Нестле и Кари много я харесва.

Да, но аз не мога да си позволя д дам за 250гр. 5лв и отгоре... Rolling Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз до сега съм давала само безмлечна каша от елда на Беби и безмлечно оризова на Нестле. Приготвям ги с кърма и стават супер.

# 6
  • Мнения: 94
До сега съм давала оризова на Хип- хареса я, но се запече, бананова на Милупа-също я хареса, но пък взе да се обрива от нея. От 2 дена давам ябълка с морков на  Милупа ама нещо не се приема с голям ентусиазъм  Confused. Утре ще пробвам да добавя малко плодово пюре към кашата, та ще видим.........

# 7
  • Мнения: 1 371
На Милупа - ябълки и моркови, и една само с банан. Обожава ги. И на Хумана съм взимала - ужасни са. То и аз не мога да ги ям.

# 8
  • Мнения: 3 886
Обожава на Милупа Peace

# 9
  • Мнения: 1 081
Купените така и не ги прояде-даже и от 7 лева да са. Харесва само една на Нестле-овес и сини сливи. Иначе му правя домашни-хем здравословни, хем прясно приготвени, хем разнообразието е всеки ден, иначе купените  имат малка трайност, и поти всеки ден трябва да яде една и съща каша детето, че да не хвърляш напразно кутии. А и продуктите за домашните каши струват стотинки-просо, елда, овесени ядки, ръжени ядки, пшенични ядки, и 1-2 плода-вариш 10 минутки, пасираш и готово. А и тези зърнените ги има и във вид на брашна-може и без пасиране, даже като нямам подходящи плодове, слагам плодово пюре.

# 10
  • Мнения: 2 821
Незнам как харесват вашите бебета безмлечната оризова на Милупа. По-безвкусно нещо няма просто Crossing Arms. И как с кърма да се прави като става на вода newsm78. Слагала съм печена ябълка за вкус - пак неиска. И трябва да я хвърля.. почти пълен пакет Crossing Arms. Фризокрем ми се струват много сладки, повече от Слънчо даже. Нестле не сме пробвали.

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 973
Оризова на Милупа, а също и 7-зърнена на по-късен етап, когато е въведен глутена, също на Милупа. Каша от елда на Хип - безмлечна.  Peace

# 12
  • Мнения: 1 092
моя син яде кашите на Хумана /само безглутенови съм давала/ и обожава зеленчуковите каши "Слънчо" Peace

# 13
моето бебе яде Слънчо

# 14
  • Мнения: 1 043
ами домашна - елда и качамак , ориз / кафяв/ и правя но вече си го хапва цял и то на манджичка в повечето случай
за царевичната каша - то си е направо кисел като го направиш чаревично нишесте с някакво плодче
а да и грис и правя с някакво настъргано плодче пак
досега всичко и правя без сол и няз захар - подслаждам с плод когато трябва а манджите примерно като и сложа малко зехтинче и няколко вида зеленчук и подправка са си достатъчно вкусни
отиваме на екскурзия и много се чудя дали да не и взема някакви инстантни каши да имаме ще чета какво препоръчвате и вие

Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 14:48 от krissie

Общи условия

Активация на акаунт