Проф.Ангел Димитров - Майчин дом

  • 8 006
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 787
Препоръчаха ми да раждам при доцента,но не намирам много мнения за него нито тук,нито във други форуми.Ако има мами,раждали при него,моля,да споделят мнението и впечатленията си.
Мерси предварително

Последна редакция: пт, 20 май 2005, 17:55 от ками

# 1
  • Мнения: 182
Доколкото знам той е шеф на зала  #Shocked  Добър е имам приятелка раждала при него секцио, беше доволна много от услугите му. За съжеление аз нямам лични наблюдения  Heart Eyes
Това е което мога де ти кажа само

# 2
  • София
  • Мнения: 4 019
Аз раждах при него и съм доволна от отношението и свършената работа.Имах уговорка с негов колега, но той беше в операция като започнах да раждам, и така родих при доц.Димитров , защото беше на смяна.

# 3
  • Мнения: 639
Цитат на: EliG
Аз раждах при него и съм доволна от отношението и свършената работа.Имах уговорка с негов колега, но той беше в операция като започнах да раждам, и така родих при доц.Димитров , защото беше на смяна.

 Той не работи на смени, а всеки ден до 15 часа. И вече е Професор!  Първото си дете родих при него, второто - не! Не ме питайте защо..

# 4
  • София
  • Мнения: 4 019
Цитат на: nani_
Цитат на: EliG
Аз раждах при него и съм доволна от отношението и свършената работа.Имах уговорка с негов колега, но той беше в операция като започнах да раждам, и така родих при доц.Димитров , защото беше на смяна.

 Той не работи на смени, а всеки ден до 15 часа. И вече е Професор!  Първото си дете родих при него, второто - не! Не ме питайте защо..

Е aз родих в 12 на обяд и явно съм го нацелила.А защо все пак
не си го избрала втори път- не си била доволна или поради друга причина?

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
бреййййййй вече станал Професор - ами Честито!!!значи и тарифата му се е вдигнала тогава Thinking . като за професор. Laughing

Аз раждах при него 2002г, секцио естествено Laughing , тогава беше Доцент все още, и до този момент не съм чула някоя да е родилла при него вагинално(освен, ако не се е паднала при него сллучайно). всичките ми приятелки(а те не са малко), които са раждали при него са родили секцио, сещайте се защо. Mr. Green

ако раждам втори път в БГ (коет не е много вероятно да се случи) - пак ще го потърся той да ме среже и да извади бебето.
На моята операция имаше един анестезиолог, много печен беше, и Доцент (тогава) Димитров си свърши добре работата.
и изобщо му се доверих напълно, но по препоръка на мой, вътрешен човек от Майчин Дом.

и от форума има доста мами, родили при него.....вече или от по-рано, та има мнения де, и тук ще се съберат мнения.

аз лично не бих се колебала за проф.Ангел Димитров.

# 6
  • Мнения: 639
Цитат на: Liorena
бреййййййй вече станал Професор - ами Честито!!!значи и тарифата му се е вдигнала тогава Thinking . като за професор. Laughing

Аз раждах при него 2002г, секцио естествено Laughing , тогава беше Доцент все още, и до този момент не съм чула някоя да е родилла при него вагинално(освен, ако не се е паднала при него сллучайно). всичките ми приятелки(а те не са малко), които са раждали при него са родили секцио, сещайте се защо. Mr. Green

Първото ми раждане - несполучлив опит за нормално раждане, завърши с форцепс,мануална екстр.на пл., ревизии - 2 бр. , бебе в бяла асф. и още и още....Второ раждане - секцио д-р Славчев, на четвъртия ден бях по-добре отколкото на първия месец след предишното раждане. Който иска подробности - на лична, не е удачно да ги разправям на всеослушание тия неща, всеки греши...

# 7
  • София
  • Мнения: 4 019
Цитат на: nani_
Цитат на: Liorena
бреййййййй вече станал Професор - ами Честито!!!значи и тарифата му се е вдигнала тогава Thinking . като за професор. Laughing

Аз раждах при него 2002г, секцио естествено Laughing , тогава беше Доцент все още, и до този момент не съм чула някоя да е родилла при него вагинално(освен, ако не се е паднала при него сллучайно). всичките ми приятелки(а те не са малко), които са раждали при него са родили секцио, сещайте се защо. Mr. Green

Първото ми раждане - несполучлив опит за нормално раждане, завърши с форцепс,мануална екстр.на пл., ревизии - 2 бр. , бебе в бяла асф. и още и още....Второ раждане - секцио д-р Славчев, на четвъртия ден бях по-добре отколкото на първия месец след предишното раждане. Който иска подробности - на лична, не е удачно да ги разправям на всеослушание тия неща, всеки греши...

Аз имах уговорка точно със Славчев, той е най-добрия хирург в МД, не го трвърдя аз а неговите колеги.Затова не се учудвам, той просто е перфекционист, освен това ходя и на профилактични прегледи при него ,разликата при прегледа в сравнение с други лекари при които съм ходила до сега е огромна.Толкова леко преглежда, а аз съм ужасно страхлива и много се притеснявам , че щом нямам оплаквания мисля че е доста добър!

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
точно затова и написах, че много ще се учудя някоя жена да е раждала вагинално при него.

В секциото според мен - няма грешка.
ама според мен де - простосмъртната.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 019
Цитат на: Liorena
точно затова и написах, че много ще се учудя някоя жена да е раждала вагинално при него.

В секциото според мен - няма грешка.
ама според мен де - простосмъртната.

Ами май аз съм изключение и съм имала късмет, ако се съди по това което пишете.

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: EliG
Цитат на: Liorena
точно затова и написах, че много ще се учудя някоя жена да е раждала вагинално при него.

В секциото според мен - няма грешка.
ама според мен де - простосмъртната.

Ами май аз съм изключение и съм имала късмет, ако се съди по това което пишете.



да, точно така - ти наистина си първото изключение, за което чувам от 2г и половина насам.

# 11
  • Мнения: 3 506
В секциото е добър, но е търговец, като много други... Щом е станал професор, значи е станал още по-голям търгаш.........................

# 12
  • София
  • Мнения: 505
Цитат на: Liorena
Аз раждах при него 2002г, секцио естествено Laughing , тогава беше Доцент все още, и до този момент не съм чула някоя да е родилла при него вагинално(освен, ако не се е паднала при него сллучайно). всичките ми приятелки(а те не са малко), които са раждали при него са родили секцио, сещайте се защо. Mr. Green


Ще използвам темата да попитам маиките раждали при него - как стана така, че родихте секцио или предварително се бяхте разбрали? Аз например исках да си родя нормално, но в предродилна зала при 8 см разкритие ми каза, че бебето е тръгнало да излиза с рамото и така ... спешно секцио Shocked

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: bla_bla
Цитат на: Liorena
Аз раждах при него 2002г, секцио естествено Laughing , тогава беше Доцент все още, и до този момент не съм чула някоя да е родилла при него вагинално(освен, ако не се е паднала при него сллучайно). всичките ми приятелки(а те не са малко), които са раждали при него са родили секцио, сещайте се защо. Mr. Green


Ще използвам темата да попитам маиките раждали при него - как стана така, че родихте секцио или предварително се бяхте разбрали? Аз например исках да си родя нормално, но в предродилна зала при 8 см разкритие ми каза, че бебето е тръгнало да излиза с рамото и така ... спешно секцио Shocked


въпрос на изкарване на акъла в последния момент заради  Money

# 14
  • sofia
  • Мнения: 171
Като най-пресна излязла от МД ще кажа че въпросния професор ме мъчи два дена да раждам нормално при показания
сочещи секцио/първо раждане секцио-имаше вероятност стария шев да не издържи на напъните и пъпната връв беше два пъти омотана около врата на бебка/ Cry А можеби искаше пари,колко съм недосетлива Money  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт