обичате ли да ви гледат на кафе

  • 8 757
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
здравейте мами,аз съм новак и се извинявам ако има такава тема и съм я пропуснала,та споделете обичате ли да ви гледат на кафе,да ходите по врачки ,да знаете какво ви очаква в бъдеще да разгадавате имате ли магии и вярвате ли в тях аз обичам да ми гледат на кафе но човек който умее а не някой да лъже

# 1
  • Мнения: 2 336
Не, не обичам. Дано не ми са налага за в бъдеще.

# 2
  • Мнения: 485
Не вярвам на такива гадания...кафе,карти-даже ме стресират.но съм ходила няколко пъти да "леят коршум" на детето и мен  и ми познаха от какво сме изплашени...странно ,нали?Вярвам ,че леенето на коршум и восък могат да отнемат отрицателната енергия,но карти и кафе да ти предскажат бъдещето или дали имаш магия-идва ми множко . newsm78

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, не вярвам.

# 4
  • Мнения: 4 916
Няколко пъти ми е гледала леля ми - позна всичко. Аз дори си записвах това, което ми казваше, та после имах материал за сравнение. Но не обичам да ми гледат, аз даже хороскопите не чета.

# 5
  • Мнения: 1 120
не обичам да ходя на гледачки,но една позната на майка ми гледа на кафе.гледала ми е няколко пъти и е познавала.странното е,че не познава за близък период от време,а за след няколко години  Shocked

# 6
  • Мнения: 589
Навремето,когато баба Вера ми беше хазайка,почти всяка сутрин ми гледаше на кафе...Забавно беше.
 А иначе,специално да се грабна по гледачки и врачки-не,не бих,не се връзвам на такива неща.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не, не обичам. Дано не ми са налага за в бъдеще.

 Peace

# 8
  • Мнения: 474
Като много младичка залитах по всякакви гледаници, и на кафе, и на карти... Кой ме обича, този ли е Мъжа - е такива работи. Като поминаха малко годинки и разбрах, че от гледачки файда няма. Дори не си спомням какво ми бяха казвали. Единствената, на която съм повярвала и думите й са се потвърдили, въпреки че за тогава бяха нереални, е една екстрасенска. Тя каза тогава и на сестра ми къде да си намери изчезналия задграничен паспорт. И сега ме побиват тръпки. Аз тогава съм била на 23-24 год. и тя ми предсказа, че ще имам син като стана на 33-35 год. от съвсем друг мъж и че ще имам проблем последния месец от бременността. Мислех си, че е луда. Аз си имах приятел, уж сериозна връзка... и се заслучваха едни неща... волю-неволю наиситна срещнах мъж ми на 31 год., забременях на 34 год. и родих момче.  Laughing

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Навремето,когато баба Вера ми беше хазайка,почти всяка сутрин ми гледаше на кафе...Забавно беше.
 А иначе,специално да се грабна по гледачки и врачки-не,не бих,не се връзвам на такива неща.


я виж ти. и в кой град беше това?

# 10
  • Мнения: 2 431
Вуйната на мъжа ми претендираше, че я бива да гледа на кафе. Веднъж преди години съвсем спонтанно с девера ми я провокирахме, като си разменихме чашите и познайте кой щеше да се уволнява от казарма и кой как да ражда според гадаенето. Оттогава на жената секнаха мераците да се прави на врачка.

# 11
  • Мнения: 3 042
"Професионално" на кафе не са ми гледали. С една приятелка в ученическите години си гледахме взаимно на кафе, ама си беше детинска работа. Знаете как беше, кафе, карти........ Wink

Преди години, още преди да се роди щерката, една лелка ми гледа на карти. Доста неща ми каза и все се сбъднаха. За едно от предсказанията й направо я отрязах, че е невъзможно да стане, но и то се сбъдна. Вярвам на такива неща, но повечето гледачки са и добри психоложки, така, че не бих имала 100% вяра за всичко, което казват.

# 12
  • Мнения: 1 986
  Гледали са ми няколко пъти,бяха ми познати "гледачките",но едно,че нищо не ми познаха,и второ,че и аз не вярвам Crazy Crazy

# 13
  • Мнения: 460
че кой не обича? Hug естествено -да! Peace

# 14
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
на мен пък никога не са ми гледали на кафе...  Sad

Общи условия

Активация на акаунт