как се отразяват децата на интимната ви връзка?

  • 1 485
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 568
Интересно ми е да споделите вашия опит....Нещата при мен определено много се промениха.
Когато към  удоволствието се прибави отговорност и задължения връзката с партньора е на нова основа. Децата от една страна заздравяват връзката, но от друга вече не е същото. Бих искала да намеря някаква рецепта за връщане на отношенията към старото безгрижно състояние понякога...
Това е тема за размишления, в случай че на някого му се размишлява Confused

# 1
  • Мнения: 1 877
Ами единственото,за което се сещам е децата по-често да ходят на гости на баба и дядо...

# 2
  • Мнения: 8 999
Мнооого плодотворно! Та нали децата ни са плод на любовта ни.

# 3
  • Мнения: 5 362
За всичко се намира време Wink
Вярно,че децата променят атмосферата вкъщи,но пък и вие си намирайте време един за друг Grinning
При бабите е един от вариантите Peace

# 4
  • Мнения: 3 069
За това рецепта няма мила!
Никога повече няма да е същото, поне при мен е така.
С появата на децата мъжа остава все повече в периферията, като предполагам и че при мъжа е така.
Никога повече няма да сме безгрижни като преди, тъжно но факт!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 942
При нас помага само бабин дом Mr. Green, ама е рядко...Иначе сме капанали, не сме спаликато хората от година. Няма оправия, ей!

# 6
  • Мнения: 568
може би да я направим по-конкретна тази тема Simple Smile  Какво преживяване без децата би ви освежило? Моето желание е съвсем просто: Да изпием по питие и аз да съм с рокля без следи от кални обувчици Simple Smile Да сме някъде навън да е 3 през нощта и да не мисля за прибиране и за утре. ех, мечти ...

# 7
  • Мнения: 1 568
Интересно ми е да споделите вашия опит....Нещата при мен определено много се промениха.
Когато към  удоволствието се прибави отговорност и задължения връзката с партньора е на нова основа. Децата от една страна заздравяват връзката, но от друга вече не е същото. Бих искала да намеря някаква рецепта за връщане на отношенията към старото безгрижно състояние понякога...
Това е тема за размишления, в случай че на някого му се размишлява Confused


Нищо вече не е същото когато дойдат децата,но си има други хубави страни Peace

# 8
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Моето желание е съвсем просто: Да изпием по питие и аз да съм с рокля без следи от кални обувчици Simple Smile Да сме някъде навън да е 3 през нощта и да не мисля за прибиране и за утре. ех, мечти ...

Ама това е съвсем лесно постижимо. Стига да има някоя баба под ръка, разбира се. Детето се командирова за уикенда с приспиване и на мама и тати им остава само да изберат мястото и да се отпуснат. Правили сме го и се чувствахме почти както преди. Мечтата ми е едно лятно, морско, къмпингово преживяване без детето, но това е по-трудно постижимо, поне при нас. 

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Бих искала да намеря някаква рецепта за връщане на отношенията към старото безгрижно състояние понякога...

Трудна работа  Thinking Някои неща се променят безвъзвратно  Rolling Eyes



# 10
  • Мнения: 1 021
Това е то! Освен бабите, друго не помага!  Peace

# 11
  • Мнения: 9 894
замислих се леко и установих, че тези неща не ми липсват.

# 12
  • Мнения: 179
все още не знам защотото след два месеца ще раждам и нещата още са както преди дано нищо не се промени

# 13
  • Мнения: 1 155
За това рецепта няма мила!
Никога повече няма да е същото, поне при мен е така.
С появата на децата мъжа остава все повече в периферията, като предполагам и че при мъжа е така.
Никога повече няма да сме безгрижни като преди, тъжно но факт!
и при мен така за съжаление Sad, но пък от друга страна имаме ПО-ГОЛЯМО щастие,... ДЕЦАТА  bouquet

# 14
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
...Мечтата ми е едно лятно, морско, къмпингово преживяване без детето, но това е по-трудно постижимо, поне при нас. 

Както самата ти си казала, това е напълно постижимо, стига да има баба под ръка Simple Smile Ние си направихме "едно лятно, морско, къмпингово преживяване без детето" и мога да ти кажа, че беше прекрасно....Ееееех!

Общи условия

Активация на акаунт