боя за коса за мъже

  • 11 373
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 211
чувала съм, че има боя за коса, която боядисвала мъжки побелели коси и изглеждало много естествено като прошарени.
питам за баща ми, неговата коса е вече съвсем бяла, преди беше рус, сега само отзад е малко прошарено, иначе всичко е бяло, майка ми много иска да го боядиса, баща ми мисли, че е "хюмнешко".
някой знае ли нещо, ползвал ли е, да ме насочите към марка?

# 1
  • Мнения: 1 120
в София,знам една аптека,която продава няколко вида,специално разработени за мъже.често виждам мъже да си взимат.ако имаш път на сам,мога да ти обясня къде се намира

# 2
  • Мнения: 3 211
в София,знам една аптека,която продава няколко вида,специално разработени за мъже.често виждам мъже да си взимат.ако имаш път на сам,мога да ти обясня къде се намира
по-скоро, ако можеш да ми кажеш марка, да го търся във Варна
и най-вече търся някой да ми каже от опит

# 3
  • Мнения: 575
На един приятел баща му използваше специален шампоан за мъже с бели коси. Определено имаше ефект. Цената беше към 10-15 лв. и това преди няколко години...Но не знам марка, обаче си спомням, че ходеше до една специална аптека да го купува. Попитай в някоя по-голема аптека във Варна.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 381
По аптаките продават GOYA -  боя за коса за мъже. Към 12 - 13 лв. струваше. Депутати също я ползвали.  Laughing

# 5
  • Мнения: 6 155
По аптаките продават GOYA -  боя за коса за мъже. Към 12 - 13 лв. струваше. Депутати също я ползвали.  Laughing
Не е боя, а лосион. Възвръща естествения цвят на косата.
Но нещо поизчезна от аптеките Thinking
Има и други такива лосиони. Питай в някоя аптека.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 381
Хм,  newsm78, бяха ми казали, че е боя. Както и да е.

# 7
  • Мнения: 3 211
По аптаките продават GOYA -  боя за коса за мъже. Към 12 - 13 лв. струваше. Депутати също я ползвали.  Laughing
Не е боя, а лосион. Възвръща естествения цвят на косата.
Но нещо поизчезна от аптеките Thinking
Има и други такива лосиони. Питай в някоя аптека.
как го възвръща, на какъв принцип? прошарен ли ще стане, или еднакъв цвят?
да не стане изведнъж черна косата му? като на Йордан Соколов  Sick

# 8
  • Мнения: 6 155
Не, не става изведнъж.  Laughing
Колкото по-често се маже, толкова по-наситен става цвета.
Първоначално е прошарено, а после започва да се уеднаквява.

Общи условия

Активация на акаунт