За хематом в матката във втори месец от бременността?

  • 3 690
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
  Знаете ли от какво се получава? И доколко е опасен?

# 1
  • Мнения: 11
Не знам от какво се получава, но и аз имах. Лекарката ме предупреди да не се стресна, ако започна да кървя (само ако е ярка кръвта веднага да й се обадя!). На следващия преглед беше изчезнал. Тя ми обясни, че понякога се разкарват от самосебе си.
Леко и безпроблемно бременеене ти желая!  bouquet

# 2
  • Мнения: 84
  Благодаря, Rufinka, и на мен ми каза да не се стряскам, но... както можеш да се сетиш, аз разбира се, се стряснах. Shocked Ти прокъви ли? А тя много-много не ми и обясни Cry

# 3
  • Мнения: 284
Хематомът е събиране на кръв,който спада към невъзпалителните болести.Хематомите възникват в резултат от пренапрягане на матката в определена зона или плътното притискане на стените на матката към плода, вследствие на което се появява ефектът на «всмукване». Остеопатът е способен да възстанови подвижността на тъканите и течностите – хематомът или не възниква, или бързо се разсейва. Може да ти се появи кафеникаво течение,което значи че се чисти хематомът.Не се притеснявай само всичко ще мине нормално.Почивай си повечко и не се напрягай мнгоо.Лека бременност.

# 4
  • Мнения: 84
  Много благодаря за отговора, ekita, успокои ме определено. Благодаря!!! baloni newsm51

# 5
  • Мнения: 284
Моля.Радвам се,че те успокоих,имаше нужда. smile3521

# 6
  • Мнения: 11
Не съм прокървила и точно затова бях притеснена на следващия преглед (след 2 седмици). Тогава лекарката ми обясни, че хематомите понякога се разкарват от самосебе си. Това е като да си удариш ръката и да се появи синина...постепенно изчезва. Така ми го обясни лекарката. Simple Smile И моят съвет е да се пазиш и да не се напрягаш много. Аз през това време почти все лежах, защото ми беше лошо, а и адски много ми се спеше, ама тези неща минават. И при теб ще мине, не се тревожи излишно! Hug

Общи условия

Активация на акаунт