Цикъл?

  • 867
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Родих на 28.05.07. секцио. Дойде ми за пръв път на 15.08. и ми свърши на 22.08. Сега 8 дни след това отново имам кървене. Случвало ли ви се е? Нормално ли е или трябва пак да ходя на лекар. След раждането 3 пъти съм ходила и казха че всичко е наред.

# 1
  • Мнения: 324
Само да допълня, че кърмя на поискване.

# 2
  • Мнения: 738
Аз все още нямам цикъл, въпреки че малкия е роден на 25.03.07!!!!Ще следя темата,но дано да не идва скоро,че така си ми е много добре!!!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Абе най-добре се консултирай с лекар, защото при всеки е индивидуално.

# 4
  • Мнения: 90
Аз родих на 14.03.07 и още нямам цикъл,кърмя 3 пъти на ден-явно за това:))Но и на мен си ми е много добре така.Само после да не придойдат реки......с натрупване... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 447
Консултирай се с лекар, понеже не съм компетентна за цикъл след секцио. На мен ми дойде, когато  интервала между кърменията стана над 3 часа. Една мама ми каза, че се носел слух, че когато кърмиш над 3 часа ти идвало...знам, ли?

 Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 90
Е мами-преди няколко дни писах че намам цикъл-е вече имам!!! Embarassedгадост.Бях забравила какво е, но бързо си припомних Joy!!

# 7
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ако си секцио, задължително иди на гинеколог, възможно най-скоро. Не искам да те плаша, но въпреки че е минало време, може да се е отворил шев, особено ако се претоварваш.

# 8
  • Мнения: 814
Аз бях със секцио. Тъкмо ми свършиха лохиите към 45-50 ден и една седмица след това - цикъл (въпреки че кърмех). Сигурно е нормално това, което ти се е случило (особено ако не виждаш никакъв проблем с шева). Звънни на гинеколога си за консултация, пък той ще ти каже дали има смисъл да ходиш на преглед  Peace

# 9
  • Мнения: 204
На мен ми дойде на 6-тия месец, а също се кърмим на поискване. Този месец пък нещо се бави... и аз трябва да посетя доктора скоро.
Според мен отиди на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт