Троен лешник

  • 50 199
  • 968
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 938
По съвсем друг повод се сетих за шоколадовите бонбони "Троен лешник". Помните ли ги? Стана ми едно такова милно....Кои са любимите ви продукти/услуги/места, които вече ги няма и за които съжалявате.

Освен гореспоменатите бонбони добавям:
1. Течен шоколад "Нутела", ама в онези, "колекционерските" чашки - за чай/мляко в бяло и синьо и високите за безалкохолно (с дребни цветчета).
2. Сладолед във фунийка, от гюмове, обикновено продавани от лелки с бели колички и кантар.
3. Скариди във вестникарска фунийка (родом съм от Бургас).
4. Гарнираните пити - първи предвестници на пиците.
5. Кафе "Флора" в Бургас във вида му от осемдесетте години и дискотека "Плочата"(има ли ги още?)


Ще допълвам....

# 1
  • Мнения: 4 371
Шоколад Нутела в чаша има в чужбина, тук що го няма - не знам. И троен лешник има, в зелена кутия са, виждала съм.
Аз обичам едни топчета, шоколадови, а от вътре вафлена кора. Не знам как се казват, бях твърде малка за да мога да си ги прочета Blush
Май за нищо друго не съжалявам или поне в момента не се сещам Thinking

# 2
  • Мнения: 5 255
Внимание: в тази тема не е писано повече от 120 дни.
Не е желателно подновяването на толкова стари теми. Ако не сте сигурни, че желаете да подновите темата, препоръчваме да започнете нова тема, като може да дадете линк към тази, която е породила въпросите ви или провокирала коментара ви.
  #Crazy

# 3
  • Мнения: 1 299
как да няма вече троен лешник???
има ги, даже вчера ядох

# 4
  • Мнения: 5 255
които вече ги няма
2. Сладолед във фунийка, от гюмове, обикновено продавани от лелки с бели колички и кантар.
  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 27 524
Помня ги, има ги и сега и са хубави  Peace

Помня и съжалявам за едни бисквити - Малина се казваха  Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 938
Внимание: в тази тема не е писано повече от 120 дни.
Не е желателно подновяването на толкова стари теми. Ако не сте сигурни, че желаете да подновите темата, препоръчваме да започнете нова тема, като може да дадете линк към тази, която е породила въпросите ви или провокирала коментара ви.
  #Crazy

Ъ?

Дуци, ама Тройния лешник си беше българска бонбониера. Още ми е пред очите - беше на 2 реда, кутията беше златисто-оранжево-кафява със снимка на бонбоните, а те самите бяха дълги, с по 3 лешника, залети с шоколад.

# 7
  • Мнения: 5 255
Карамел МУ  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 299
които вече ги няма
2. Сладолед във фунийка, от гюмове, обикновено продавани от лелки с бели колички и кантар.
  Mr. Green
В Стара Загора още има една лелка, която си продава така сладолед, мери го на ония старите кантарчета като слага фунийката в бурканче...

# 9
  • София
  • Мнения: 938
Нещо ми се побърква нета, докато отговоря и той охлюва се шмугна в храстите. Не говоря за новия, а за този, от преди. И сладоледите съвсем не са като едно време.... Crossing Arms (само леличките продължават да са неумити)

# 10
  • Мнения: 6 155
Имаше едни твърди неща с вид на слънчогледови семки. Но бяха от някакво тесто и хрупаха здраво. В малки пакетчета.  newsm78

# 11
  • Мнения: 3 447
Нещо, което се наричаше Киевски кекс... кръгло, вътре с портокалови корички и смокини, обвито в шоколад. Продаваха го в хлебарницата на Графа, срещу Св. Седмочисленици, преди има-няма 30 години...

# 12
  • Мнения: 5 255
Внимание: в тази тема не е писано повече от 120 дни.
Не е желателно подновяването на толкова стари теми. Ако не сте сигурни, че желаете да подновите темата, препоръчваме да започнете нова тема, като може да дадете линк към тази, която е породила въпросите ви или провокирала коментара ви.
  #Crazy
Ъ?

  33uu

# 13
  • Мнения: 1 299
Внимание: в тази тема не е писано повече от 120 дни.
Не е желателно подновяването на толкова стари теми. Ако не сте сигурни, че желаете да подновите темата, препоръчваме да започнете нова тема, като може да дадете линк към тази, която е породила въпросите ви или провокирала коментара ви.
  #Crazy

Ъ?

Дуци, ама Тройния лешник си беше българска бонбониера. Още ми е пред очите - беше на 2 реда, кутията беше златисто-оранжево-кафява със снимка на бонбоните, а те самите бяха дълги, с по 3 лешника, залети с шоколад.
Сега е друга кутията, но пак са три лешника залети с шоколад, пише, че са ръчна изработка...една кутия си я изяждам наведнъж  Embarassed

# 14
  • Мнения: 14 471
имаше едни бисквитиери, луксозни, "Гергана" се казваха. купуваха се с връзки. миналата година намерих такива в кауфланд обаче нямат нищо общо със старите вкусни бисквити.
и мозайки много отдавна не съм виждала

Общи условия

Активация на акаунт