Как да се преборя с ангините?

  • 1 037
  • 9
  •   1
Отговори
Дъщеря ми е на 1г 6м и е непрестанно болна!Опитах  с ъс засилване на имунитета,но уви резултат нулев.Пила е изопринозин,ексбиритокс,цитросепт.Помогнете с нещо,моля ви?

# 1
  • Мнения: 1 568
Синът ми беше така,но открих хомеопатията! Peace
От тогава спя спокойна!

Може да и направиш гърлен секрет-изследване,за да видиш точно от какво ще се повлияе,лечение,да не я лекувате на посоки!

# 2
В МОМЕНТА СМЕ НА ТАЗИ ТЕМА,МИНА Й ГЪРЛОТО 2 ДНИ СПОКОЙСТВИЕ И ОТНОВО В КРЪГОВРАТА.СЕГА ПИЕ МЕРКУРЙЙ 200Ц.НЕЗНАМ ДАЛИ ЩЕ ПОМОГНЕ,НО СЕ МОЛЯ.

# 3
  • Мнения: 3 116
Гърлен секрет и добър лекар УНГ, който да види сливиците  Thinking

Това с непрекъснатите ангини не е до имунитет, или са сливици или са бактерии  newsm78 Поне така си мисля  newsm78

А детето ходи ли на ясла  Thinking

# 4
  • Мнения: 27 524
Синът ми изкара две през една седмица  Close
После пи Бронхо-Ваксом 30 дни и засега е ок  Peace
И аз съм със съвет за гърлен секрет и по-обстойно изследване за причните. И смяна на педиатъра явно...

# 5
НЕ ДОРИ НЕ ХОДИ НА ЯСЛА.ДОРИ ДА ИМА ТРЕТА СЛИВИЦА ДО 3 ГОДИНИ НЕ СЕ ОПЕРИРА.А КОЛКОТО ДО АНТИБИОГРАМА НА ГЪРЛО ЗАМИСЛЯМ СЕ ДА ПРАВЯ,НО  В МОМЕНТА Я ЛЕКУВАМ С ХОМЕОПАТИЯ И НЕ СТАВА И С АНТИБИОТИК.А ТЕЗИ АНТИБИОТИЦИ И ПРАВЯТ ДИСБАКТЕРИОЗА И НЕ МОГА ДА СПРА РАСТРОЙСТВОТО. ДАЖЕ ЛЕЖАХМЕ В БОЛНИЦА ЗА ТОВА,ДВА ДНИ НА СИСТЕМИ ИСТИНСКИ УЖАС.А СЕГА ОТ 20 ДНИ НЕ Е ПИЛА АНТИБИОТИК,НО СЛИВИЦИТЕ И СА НАДУТИ ИМА ТЕМПЕРАТУРА 37.1,НО И РАСТАТ КЪТНИЦИ И СМЯТАМ 4Е Е ОТ ТЯХ.
.

# 6
  • Мнения: 1 568
НЕ ДОРИ НЕ ХОДИ НА ЯСЛА.ДОРИ ДА ИМА ТРЕТА СЛИВИЦА ДО 3 ГОДИНИ НЕ СЕ ОПЕРИРА.А КОЛКОТО ДО АНТИБИОГРАМА НА ГЪРЛО ЗАМИСЛЯМ СЕ ДА ПРАВЯ,НО  В МОМЕНТА Я ЛЕКУВАМ С ХОМЕОПАТИЯ И НЕ СТАВА И С АНТИБИОТИК.А ТЕЗИ АНТИБИОТИЦИ И ПРАВЯТ ДИСБАКТЕРИОЗА И НЕ МОГА ДА СПРА РАСТРОЙСТВОТО. ДАЖЕ ЛЕЖАХМЕ В БОЛНИЦА ЗА ТОВА,ДВА ДНИ НА СИСТЕМИ ИСТИНСКИ УЖАС.А СЕГА ОТ 20 ДНИ НЕ Е ПИЛА АНТИБИОТИК,НО СЛИВИЦИТЕ И СА НАДУТИ ИМА ТЕМПЕРАТУРА 37.1,НО И РАСТАТ КЪТНИЦИ И СМЯТАМ 4Е Е ОТ ТЯХ.
.


Като махнете третата сливица ще се оправи!!! Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Здреавей, това с ангините ми е до болка познато.Ние правихме курс на лечение с Лимфомиозот+енгистол, 3 месеца(хомеопатични са).Намаляха след това.За ангина много помага Ангил хил(немско е хомеопатично).

# 8
  • Мнения: 34
Като махнете третата сливица ще се оправи!!! Peace
[/quote]
И аз мисля така.

# 9
И аз мисля,ч е Бронховаксома ще помогне в такава ситуация Hug

Общи условия

Активация на акаунт