Дозатор за веро / течен сапун

  • 1 065
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 752
Въдях че доста от вас бяха похвалили тази джаджа в една друга тема и решихме да си купим и ние, но незнайно защо решихме за проба да вземем тази по-ефтината от Бриколаж. Всичко много хубаво, но сега от време на време от този дозатор  някоя капка веро решава да излезе самичка. При вашите дозатори получава ли се такаова нещо или пук е само проблем на тези по-ефтините от Бриколаж?

# 1
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз нямам в банята такъв дозатор, който се пълни. Имам нормален течен сапун на Палмолив с цуцка дето я натискаш и пуска. Уточнявам че в банята имаме прозорец. Та значи като го напече слънцето и започва да си тече яко от шишето... не да капе, да тече. Един ден от тези много горещите почти 1/3 от шишето гледам че е изтекло. Преместих го на сянка и вече не тече.
А дозатора в кухнята, който ми е монтиран на мивката не е текъл никога.

# 2
  • Мнения: 474

А дозатора в кухнята, който ми е монтиран на мивката не е текъл никога.

И моя. Е, като го препълня и го натисна, естествено се излива навън, но вече не правя този номер с препълването. Иначе и моя не беше много скъп, но тези от Бриколаж мъж ми тотално ги квалифицира на "боклук", когато обикаляхме да търсим. Нещо им беше кекав механизма, забравила съм какво точно. Все пак дано намериш причината за дефекта!

# 3
  • София
  • Мнения: 752
Хич няма да търся какъв им е проблема ... направо ще си купим свестен. Исках просто да знам дали и по-скъпите имат този дефект, защото ако го имат няма смисъл да купувам нов

Общи условия

Активация на акаунт