Възможно ли е бебето да се е получило?

  • 1 939
  • 21
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 250
Здравейте на всички, аз пак да питам нещо. Тъй като не съм много на ясно с тези неща и търсих отговор на моя въпрос но не намерих и реших да питам. Два три ден след като правихме опити за бебе с моя приятел правихме секс и почуствах лека болка( тъпа болка не много силна) в определени положения. На какво може да се дължи това, дали някой знае. Възможно ли е бебето да се е получило и това да е причината или не.

# 1
  • Мнения: 2 422
Може от всичко да е болката а кога трябва да ти дойде лелката и кога ти е било уво

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 250
Ами има доста време докато ми дойде. Ние тоя месец започнахме да работим за бебе. Само че веднага след като ми свърши. Та по мойте сметки ову - то трябва да ми е около 5 септември. Аз от сега ще започна да си го следя. Аз се съмнявам сега да е станало бебчето защото нали ти казвам че го правихме веднага след като ми свърши(тъй като майка ми беше казала че ако искаме момче трябва да го правим до 5 ден след като ми е свършило) и ние решихме да пробваме. Simple Smile

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 129
Ама къде е чак 5 септември #Crazy и как да се получи това бебе

# 4
  • Мнения: 1 464
Щом овуто ти е на 5 септеври,само тогава можеш да забременееш ,мила LaughingА ти как си го изчисли че е тогава.Питай,не се притеснявай ще помагаме Laughing

# 5
  • Мнения: 1 464
Сега виждам че момичетата са ти отговорили доста подробно в другата тема която си пуснала.Какво не ти стана ясно.Кажи ми кога ти беше последната менструация и кога очакваш да ти дойде.И най-добре си направи графика

# 6
  • Мнения: 2 422
5 септември е далеч. А майкати как го измисли това ......... (тъй като майка ми беше казала че ако искаме момче трябва да го правим до 5 ден след като ми е свършило) #Crazy #Crazy #Crazy Sick
Успех Hug

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 250
Ох и аз не знам как го е изчислила:) А иначе благодаря на всички за съветите аз все още съм доста боса в тези неща  Blush иначе последно ми дойде на 20 август. И както го смятам овулацията трябва да ми е около 5 септември или греша.

# 8
  • Мнения: 674
Щом не е минала овулацията,няма как да стане бебето преди нея.
Успех ти желая !   bouquet

А майка ти мисля че не е права,момчетата се правят в деня на овуто + – 1 ден,

# 9
  • Мнения: 1 353
Не искам да прозвучи заядливо,но вече невежеството на все повече жени ми идва в повечко.Как така овулацията ти ще е на 5-септември а ти вече се съмняваш,че може да си бременна,че чак пък и симптоми да имаш-Е няма такова нещо.Възможно е да имаш ранна или късна овулация ,но след като има доста време до менструацията изчакай вместо да ни караш да се правим на гадатели и да ти казваме възможно ли е или не.Не мога да повярвам,че има жени,четящи при това,които да задават подобни въпроси.Вярно ,че не сме се родили научени ама четете бре жени-кака ви идва на ум да правите деца пък за другото не?Още един път искам да кажа,че не се заяждам а просто изразявам мнение!

# 10
  • Мнения: 1 464
Ох и аз не знам как го е изчислила:) А иначе благодаря на всички за съветите аз все още съм доста боса в тези неща  Blush иначе последно ми дойде на 20 август. И както го смятам овулацията трябва да ми е около 5 септември или греша.
Прочети в библиотеката всичко за базалната температура и започни да си я мериш,направи си графика и отбелязвай всеки ден Т.Започни да мериш и с тестове за овулация.Щом имаш дълъг цикъл е възможно да е след 5 септември.
чети библиотеката,и ако все още имаш въпроси,след като изчетеш всичко,питай

# 11
  • гр.София
  • Мнения: 250
Аз съм прочела доста неща в библиотеката и продължавам да чета. От този месец започвам да си правя график и да си следя овулацията пък дано скоро успеем. Мерси за помощта и извинявайте че ви досаждам с тъпите си въпроси.

# 12
  • Мнения: 1 353
Аз съм прочела доста неща в библиотеката и продължавам да чета. От този месец започвам да си правя график и да си следя овулацията пък дано скоро успеем. Мерси за помощта и извинявайте че ви досаждам с тъпите си въпроси.
Н, не досаждаш с въпросите си-просто е жалко при всичката налична информация да се задават такива въпроси-все пак щом си започнала да се интересуваш и да четеш-Поздравления!!!

# 13
  • Мнения: 862
Лиана момичетата вече са ти дали доста подробна информация относно това как да следиш овулацията си и т.н.
Сега да ти кажа за тъпата болка като при натиск.............. При мен, а и при доста мои познати, има болка като при натиск при секс по време на овулация. Тази болка е само тогава и не може да се каже точно болка, а сякаш нещо те натиска. Ходила съм на доктор заради това. Отговорът му беше, че това е нормално, т.е. във фертилните дни при много жени се забелязвало. Ако болката е силна и систематична, потърси лекарска помощ, може би е нещо друго.
Успех в бебеправенето  Hug

# 14
  • гр.София
  • Мнения: 250
Честно казано тази болка съм я получавала рядко и не е силна. Бях ходила миналата година на гинеколог и ми беше казал че нямам проблем че всичко си ми е наред. Като се замисля горе долу я получавам всеки месец но по различно време. Може и да е от овулацията.  На мене цикъла не ми е от най редовните.Мерси за помощта Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт