На 3.5 месеца-и още газове?

  • 1 070
  • 9
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
 Някоя от вас имала ли е този проблем? Значи беба е на 3.5 месеца и мисля, че коликите отдавна свършиха. Обаче има невероятни газове - като на голям човек! Явно са болезнени, защото когато спи се събужда, започва да пъшка, да се хваща за главата да търка очите /вчера не бях и изрязала ноктите на време и се одраска така жестоко, че потече кръв!/. Те са причина и да  се буди нощем, а събуди ли се - трябва и да се храним  Sad Период ли е това? Или си е проблемен стомах? За специалист ли е - гастроентриолог?
Давала съм и ЛЕфакс и Еспумизан - не помагат! ! !  Cry
Да кажа, че питах и педито - да съм давала Еспумизан! ...........

# 1
  • София
  • Мнения: 3 610
Ние бяхме така до почти 8м.нищо не съм го правила,дори еспумизан спрях да му давам след шестия някъде

# 2
  • Мнения: 1 922
Влади беше така до към 4 месеца и нещо-давах Саб Симплекс,но не мисля че му помагаше особено-оправи се след ката почна да яде плодови и зеленчукови пюренца и те му регулираха перисталтиката

Не се притеснявай(знам че е трудно)-ще отмине

Поздрави и да нагушкаш бебка от мен  bouquet

# 3
И НИЕ БЯХМЕ ТАКА,САМО 4Е КАМ 8 ВЕ4ЕРТА ПО4ВА6Е ДА ПЛА4Е НЕИСТОВО,СПИРА6Е ДА ДИ6А ЗА СЕКУНДИ,НО МИ СЕ СТРУВА6Е 4Е С 4АСОВЕ.НО МИНАХА,ВСЯКА МАЙКА СИ НОСИ КРЪСТА.НЕ ПОМАГА НИЩО,НАСКОРО ХОМЕОПАТКАТА МИ КАЗА,4Е ИМАЛО СТРАХОТНИ ХОМЕОП.ЛЕКАРСТВА.

# 4
  • Мнения: 3 116
Според мен това са колики. При нас утихнаха до към 6-тия месец  Hug

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Те са причина и да  се буди нощем, а събуди ли се - трябва и да се храним 
Защо, не съм съгласна.Доколкото разбирам, детето ти си е все още с колики.Синът ми ги имаше до петия месец.Когато бебето го боли нещо, търси успокоение в сученето.Но това не значи, че е гладно и че трябва да се храни!!!

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Биляна, не се задоволява с вода! Пробвала съм - само ди напълва стомахчето и то бълбука...Накрая пак опира до гърдата Confused

# 7
  • Мнения: 2 652
Ние също сме така - "онези" колики отминаха, но сега през деня, докато се храним започва да пръцка, да се напъва, да ака и много я боли милата. В допълнение и акото ни е зеленикаво повече от месец. Направихме изследване, оказа се, че има голямо количество бактерии Klebsiella pneuminiae и започнах да давам по 1/2 капсула Bifidus Complex на ден. Освен това спрях и всякакви натурални сокове, защото много пиех, и май от това му поолекна на детенце.

# 8
  • Мнения: 114
Някоя от вас имала ли е този проблем? Значи беба е на 3.5 месеца и мисля, че коликите отдавна свършиха. Обаче има невероятни газове - като на голям човек! Явно са болезнени, защото когато спи се събужда, започва да пъшка, да се хваща за главата да търка очите /вчера не бях и изрязала ноктите на време и се одраска така жестоко, че потече кръв!/. Те са причина и да  се буди нощем, а събуди ли се - трябва и да се храним  Sad Период ли е това? Или си е проблемен стомах? За специалист ли е - гастроентриолог?
Давала съм и ЛЕфакс и Еспумизан - не помагат! ! !  Cry
Да кажа, че питах и педито - да съм давала Еспумизан! ...........


И ние сме на вашата възраст, и вечер си имаме доста силни газове, можеш предполагам дапрескочиш вечерното ядене ако и дадеш бързо бибка /при нас се залъгва/ Като пръцка плаче, но се успокоява ако и тупам дупето /спим по корем/ - като шамарчета - опитай, знае ли човек какво ще помогне  Peace

# 9
  • Мнения: 3 146
Синът ми имаше газове доста дълго време. Мисля си, че не е притеснително, но може би някое успокоително чайче ще му дойде добре. Ако го храниш през нощта, още повече ще му се натоварва коремчето и няма да почива. Това дали не би влошило нещата. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт