Моля за идеи за подарък

  • 517
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 213
Съпругът ми скоро има рожден ден,ще става на кръглите 30г.Нямам никаква идея какво да му подаря,а искам да е нещо хубаво не баналните козметики и др.Ако имате някоя идейка моля споделете.

# 1
  • Мнения: 3 622
Ако има някакво хоби, купи му нещо което би го зарадвало

# 2
  • Мнения: 238
Луксозен часовник. Не вярвам в суеверията свързани с този подарък.  Naughty

# 3
  • Мнения: 3 042
Луксозен часовник. Не вярвам в суеверията свързани с този подарък.  Naughty

Сори за офф-а, но какви са тези суеверия? Не съм чувала. Embarassed

# 4
  • Мнения: 3 271
Луксозен часовник. Не вярвам в суеверията свързани с този подарък.  Naughty

Сори за офф-а, но какви са тези суеверия? Не съм чувала. Embarassed

Било на раздяла казват.
Когато го разбрах избъзиках свекърва ми, която точно часовник ми подари за годежа ни  Laughing

# 5
  • Мнения: 213
Часовник вече си има.Единственото което ми хрумна е нещо златно,но ми идва малко скъпичко.А и НОИ докато даде пари...... Mr. Green

# 6
  • Мнения: 284
Някакъв сувенир,който да му остане спомен или нещо,както казаха за хобито,което ще го зарадва.Или някоя хубава блуза и толкоз:)

# 7
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Нещо свързано с хобито му - ако е фен на автомобилите, може някакъв макет или нещо подобно, ти най-добре знаеш на какво би се зардвал, може да му организираш романтичен уикенд  luvbed само за вас двамата Laughing

# 8
  • Мнения: 426
Съпругът ми има днес рожден ден и аз съм в същото положение. Не знам какво да му купя. Но от миналата година имам една идея - за романтична фотосесия. Тази идея я гледах като бях в майчинство в "На кафе", но тогава не бях в състояние- физически за това, а сега ми липсват възможности.

Общи условия

Активация на акаунт