Близо ли е раждането?

  • 601
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте отново на всички.Имам един въпрос-термина ми е на 07.09.2007-след 8 дни.От 1-2 дни имам болки ниско,придружени с втърдяване на корема-не може да се каже ,че са чак болезнени,но   зачестяват и  чувствам ниско някакво напрежение и натиск .Имам течение,  за което доктора каза че е е опасно,а си е нормално,но и то се засили напоследък.По принцип не спирам да се разхождам-да продължавал с разходките или да го давам по кротко?
Дали е наближило раждането- ден ,два или може и да пренося?
Ще се радвам на всички отговори,защото вече ми е толкова нервно,че ще се побъркам

# 1
  • Мнения: 23
Исках да кажа,че течението не е опасно

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ох, то мойто първо раждане беше преди 10 год. но помня, че първо ми падна тапата и веднага след това започнаха контракциите, но родих чак на другия ден. Иначе за разходките не мисля, че трябва да ги преустановяваш, освен ако  ти е некомфортно да се движиш.
Не можах много да ти помогна, но то и едва ли може ние да ти кажем след колко време ще родиш... Когато и да е, пожелавам ти леко раждане Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Успокой се когато му дойде времето тогава ще се случи. Важното е да мислиш позитивно, например ще гушнеш бебето, всички екстри на бремеността ще изчезнат изведнъж. Следи контракциите на колко минути са независимо от това, че са безболезнени, ако си притеснена отиди при гинеколога си, кажи на колко минути са контракциите, ако прецени ще те прегледа за разкритие, това ще те ориентира във времето. За течението не се притеснявай то е нещо нормално преди раждане, само следи за изтичане на водите. Аз незнам що е то и двата пъти ми спукаха околоплодните води в предродилна зала.

Леко раждане и да се похвалиш Hug

# 4
  • Мнения: 23
Благодаря ви за отговорите,по принцип на 04.09 съм на такъв преглед,но  дотогава........Първо раждане ми е и май съм се панирала повече отколкото трябва,но нямам търпение да видя бебчето

# 5
  • Мнения: 645
Здравей, мисля, че е хубаво да се разхождаш...Има предварителни контракции, които, поне при мен, се появиха няколко дни преди раждането. Не бяха силни и бяха свързани с втвърдяване на корема..Само бъди спокойна, мисли позитивно и всичко ще бъде наред! Стискам палци! Леко раждане!

# 6
  • Мнения: 1 371
Осем дни нищо не са. Тези дни ще да е.  Mr. Green
Спокойно и леко раждане. Здраво и красиво детенце ти желая.

# 7
  • Мнения: 1 269
близо е,близо е!!!успех,леко раждане ти желая.

# 8
  • Мнения: 881
Очаквай в най-скоро време великото събитие,само спокойно и вс.ще бъде наред.Леко раждане и да се похвалиш.

Общи условия

Активация на акаунт