Отговори
  • Мнения: 2 013
Предварително се извинявам, че пускам нова тема, но се надявам така да я видят повече хора. М.г. някой беше писал за школа по английски в Белите брези, но не мога да го намеря. Мисля, че е вече време да пратя децата на английски - втори клас ще бъдат.
Ще съм благодарна и за всякакви отзиви.

# 1
Бели брези ул.Ворино - Британика, а забравих от тази есен училище "Свети Георги" ще е до американското посолство на Хладилника, часовете са само събота и ние ги посещаваме много съм доволна.

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 09:05 от case

# 2
  • София
  • Мнения: 186
Case, училище Св. Георги имат ли сайт от който да научим нещо повече за него?

# 3
Не, или поне аз не знам. Училището е в една верига с детските градини Чуден свят. До това лято имаше един един преподавател с роден англискии. Той влиза от второто ниво по два два часа, но иначе и в междучасията разговаря с тях на англискии. В края на годината ни информираха, че на есен ще има още един. Часовете са по 4 в събота, домашните са много сериозни и съответно изискванията. В същото време децата се чустват много добре и доволни. Българските гогоспожи/ци/ също са много мили и внимателни, макар че ако има проблеми не им спестяват когато се налага и наказанията Grinning, няма лошо да понапишат някоя страница домашно повече. За съжаление в момента не съм в София и не са ми подръка телефоните.Ако ви интересуват до няколко дена ще ви ги напиша.

# 4
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
В читалище " Димитър Динев" школата по английски е много добра. Поне до миналата година беше. Водеше я млада и много амбициозна Мис Златкова, която децата много харесват и учат с желание. За съжаление не знам тази година дали ще преподава там , защото спомена , че може и да се мести. Ако остане- тази форма е много добра за децата в квартала , както по отношение на финансирането , така и като краен резултат. Много грамотни излизат и с много добър говорим английски, което е голям проблем на много от школите.

# 5
  • Мнения: 2 013
В читалище " Димитър Динев" школата по английски е много добра. Поне до миналата година беше. Водеше я млада и много амбициозна Мис Златкова, която децата много харесват и учат с желание. За съжаление не знам тази година дали ще преподава там , защото спомена , че може и да се мести. Ако остане- тази форма е много добра за децата в квартала , както по отношение на финансирането , така и като краен резултат. Много грамотни излизат и с много добър говорим английски, което е голям проблем на много от школите.
Embarassed Embarassed Аз в Стрелбище живея от 1987 г., а преди това съм живяла от другата страна на булеварда - в днешните Бели Брези, но не се сещам къде е читалище Димитър Динев. До нас точно е "Светлина". Да не са го прекръстили Embarassed Embarassed

# 6
  • Мнения: 134
В читалище " Димитър Динев" школата по английски е много добра. Поне до миналата година беше. Водеше я млада и много амбициозна Мис Златкова, която децата много харесват и учат с желание. За съжаление не знам тази година дали ще преподава там , защото спомена , че може и да се мести. Ако остане- тази форма е много добра за децата в квартала , както по отношение на финансирането , така и като краен резултат. Много грамотни излизат и с много добър говорим английски, което е голям проблем на много от школите.
Embarassed Embarassed Аз в Стрелбище живея от 1987 г., а преди това съм живяла от другата страна на булеварда - в днешните Бели Брези, но не се сещам къде е читалище Димитър Динев. До нас точно е "Светлина". Да не са го прекръстили Embarassed Embarassed

Читалище "Димитър Динев" беше точно на ъгъла на бул. "Гоце Делчев" и ул. "Сребърна" или е "Петко Тодоров". Незнам до къде е сребърна и от къде започва "Петко Тодоров". Казано по-лесно е на горния вход на Южния парк, където свършва бул. "Гоце Делчев". Срещу него има клон на банка "Биохим". Дано сте ме разбрали  Embarassed

# 7
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Да , точно там е. Едно розово на ъгъла. Записването става там, а самите занимания в една къща близо до кръстовището на Гоце Делчев и Костенски водопад. Но още не знам кой ще води заниманията тази година. А това е от значение

# 8
V 4itali6te "dimitur Dinev" ima mnogo dobra myzikalna 6kola.Az y4a tam i e mnogo qko osobeno y4itelqt po kitara Daniel Naidenov mnogo zabaven

# 9
  • София
  • Мнения: 478
"Британика" и "Фарос" имат филиали на ул."Хайдушка гора"  (в "Белите брези" първата пряка вдясно на "Дойран"от кръстовището на "Г.Делчев" и "Дойран" по посока центъра). "Фарос" имат филиал и  в пряката на бул. "България", която е точно до Мотопистата  (след ОМВ и небостъргача, преди кръстовището с "Г.Делчев"). Има сериозна школа и към читалище "Светлина", доколкото знам.

# 10
Препоръчвам ФАРОС, "Хайдушка гора" №41. Обучението е на ниво, групите са малки, държи се на дисциплината. Дъщеря ми учи там от 1-ви клас и съм много доволна, тя също.

Общи условия

Активация на акаунт