Петък, петък! Затова:

  • 1 871
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Грабвайте си клавиатурките  почвайте:
Една от днешните теми/защото съм сигурна че ще има и други/:

ПОЖЕЛАВАЛИ ЛИ СТЕ МЪЖА/ЖЕНАТА/ НА БЛИЖНИЯ/или и двамата/? Случвало ли ви се е, да си стоите на маса с приятели и изведнъж да ви прималее от копнеж по човека отсреща, който освен че е /примерно/ мъжа на най-добрата ви приятелка и ваш семеен приятел, ами  и  до сега не сте забелязвали в амплоато му на самец. И проче варианти.

На мен ми се случи. Снощи. И се изчервих като домат. Всички ме видяха, надявам се никой да не се е досетил за прчината- а аз се извиних с виното.

Студения душ и мъжа ми оправиха работата  Mr. Green

Вие сте.

# 1
  • Мнения: 599
Не,не ми се е случвало.Аз съм като кон с капаци.А пък и моя си го харесвам и обичкам,що да гледам по другите newsm78

# 2
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Случвало ми се е! Голяма борба пада в мен след това!

# 3
  • Мнения: 8 999
Да, случвало ми се е преди да се омъжа. Откакто съм с този мъж, не поглеждам другите.

# 4
  • Мнения: 4 585
Студения душ и мъжа ми оправиха работата  Mr. Green

Сурогат. В какъв ред се взимат?

# 5
  • Мнения: 25 441
Тц!  Naughty
Щом е приятелска плячка, за мен престава да е мъж. Ама си ги обичам като другарчета.  Hug

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми се е случвало. Мъжът от едното приятелско семейство е бивша моя ученическа тръпка. Платонична. Такава си е и до днес - много го харесвам. Прекалено много, за да го пожелая Mr. Green

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 12:06 от ДЕ ВАня

# 7
  • Мнения: 47 888
случвало ми се е разбира се, важното е че само съм си го помисляла, и толкоз

# 8
  • Мнения: 1 666
Аз съм нормална жена и нищо човешко не ми е чуждо!  Wink
И конкретно - да, случвало ми се е! Мимолетно е, бързо отмина от само себе си, никой нищо не разбра.

# 9
  • Мнения: 984
Хи-хи, случвало ми се е аз да ревнувам, щот виждам, че отсрещната страна на масата изпраща невидими флуиди към моето едно-единствено, любимо, май прешъс, дет не го поделям с никого, нъц!

# 10
  • Мнения: 2 196
Точно това не ми се е случвало.
Обаче скоро бяхме на рожден ден в китно малко селце.Оказа се ,че част от гостите са млади дървари,едни такива загорели,мускулести.
Пък то беше едно топло,задушно време,та поради туй може и да съм се позачервила леко.

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 12:02 от Бианkа

# 11
  • Мнения: 2 161
Сексуално пожелаване ми се е случвало.Но без емоции,без да се изчервявам,просто хладнокръвно ми е минавала мисълта за част от секундата.Просто ни се сблъскаха флуидите.Но не си струва.Не вярвам в мъжката дискретност.

# 12
  • Мнения: 3 423
Въздържателка съм.
Дори не пуша и не пия.

# 13
Тц!  Naughty
Щом е приятелска плячка, за мен престава да е мъж. Ама си ги обичам като другарчета.  Hug
И аз така Simple Smile Така да се каже - братото е Simple Smile


# 14
  • Мнения: 2 100
Сексуално пожелаване ми се е случвало.Но без емоции,без да се изчервявам,просто хладнокръвно ми е минавала мисълта за част от секундата.Просто ни се сблъскаха флуидите.Но не си струва.Не вярвам в мъжката дискретност.
Peace Точно същото щях да напиша.

Общи условия

Активация на акаунт