Какво пиете при главоболие?

  • 5 103
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Моля ви кажете ми, мога ли да пия нещо при главоболие. Знам че не е добре да се приемат лекарства, когато се правят опити за забременяване, но все пак се допитвам до вас. Не може да няма някое малко "по-малко вредно" лекарство. Днес ми е 6-ти ден след О , а може и това да е признак на бременност. Няма да гадая. Прости питам за лекарството.

# 1
  • Мнения: 3 372
Аз пия парацетамол Peace

# 2
  • Мнения: 116
Здравей, скоро четох в списание "Моето дете" една тема за лекарствата и бременните. Там пишат, че най - подходящо е приемането на Парацетамол. На мен ми действа по - слабо от другите аналгетици, но поради същите причини като теб си го пия. Дано ти мине бързо главоболието. Чао

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Парацетамол  Laughing

# 4
  • Мнения: 2 005
През цялата бременност в патологична ми биеха аналгин , освен другите медикаменти, така че няма нищо лошо да изпиеш 1 аналгин Hug

# 5
  • Мнения: 7 201
Ефералган-разтворими таблетки.Съдържа парацетамол. Peace

# 6
  • Мнения: 138
Да питам и аз: а какво е мнението ви за Беналгин, Ацефеин и Солпадеин? Имам силни пристъпи на мигрена и само тези работи ми помагат... Приемам съвети всякакви...

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
аналгин Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 35 814
Упсарин
Преди Алка-Залцер

# 9
  • Мнения: 3 294
За съжаление и аз често страдам от мигрена и ако е силна аулин,само той ми помага... Confused

# 10
  • Мнения: 1 951
След ову - парацетамол  Peace.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 383
*Obla4e*, когато правиш опити, май, 1 аналгин няма да ти навреди, макар и след ову. Ако имаш възможност да си поспиваш, най-лесно ще ти минава главоболието. В понеделник и вторник мен ме цепеше главата яко. Но беше от притеснение. Ако и при теб е така, опитай се да си по-спокойна.  Hug

# 12
  • Мнения: 862
Както обича да казва една от нашите модераторки " Здравите круши вятър не ги брули".........
Според мен боли ли те глава, пий си хапче против главоболие, което наистина ти помага. Парацетамолът е безвреден за плода, ама при силна болка не помага. Аз си пия и аулин, и аналгин, и ацефеин и изобщо каквото сметна, че ще ми подейства.
В крайна сметка щом няма доказана бременност, ми се струва малко пресилено това прекомерно предпазване.

# 13
  • Мнения: 565
По съвет на моя лекар за главоболие - витамин С и Парацетамол.

# 14
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Пий каквото пожелаеш!
   Аналгин, Парацетамол, Аулин, Беналгин. Ако е настъпило оплождане, едно-две хапчета няма да навредят по никакъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт